gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Petek Dinçöz - Bay Bay (Şimdi Aşklar Laylay)

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu laflar sana ait değil Bu halin yabancı tanıdık değil Sanki karşımda sen değil
    Ben gidiyorum hiç sorun değil

Kalbim kırılmadı desem hiç değil
    Bu iş başıma ilk gelmiş de değil
    Bildiklerim çok ama yok elimde delil
    Ben gidiyorum hah hiç sorun değil

[Nakarat]
    Bay bay şimdi zaten aşklar lay lay
    Yok ay bana uymaz gönlümü sarar
    Bay bay şimdi zaten aşklar yapay

Bu laflar sana ait değil
    Bu halin yabancı tanıdık değil
    Sanki karşımda sen değil
    Ben gidiyorum hiç sorun değil

Kalbim kırılmadı desem hiç değil
    Bu iş başıma ilk gelmiş de değil
    Bildiklerim çok ama yok elimde delil
    Ben gidiyorum hah hiç sorun değil

[Nakarat]

Bay bay şimdi zaten aşklar lay lay
    Bay bay şimdi zaten aşklar yapay
    Yok ay bana uymaz sana bay bay

Petek Dinçöz - Bay Bay (Şimdi Aşklar Laylay) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - Yanarım Şimdi

Petek Dinçöz - Yanarım Şimdi

Kendimi hapsettim yanlızlığa Ne arayan var nede soran Kalbimin her köşesi bin dertle sızlar Ah sevgilim o dert senle başlar Karanlık geceler ışığım oldu Sensizlik bana ızdırap oldu Mazim bana hesap sordu O günlere yanarım şimdi Hıçkırıklarla boğuldum bu akşam Ağlamaktan bile aiz kalmışım Gönlümü bile o zalim adam Şimdi bir başkasına bakar olmuş
  2. Petek Dinçöz - Ölümsüz Aşklar Sineması

Petek Dinçöz - Ölümsüz Aşklar Sineması

Zarfından kuşlar çıkan mektuplarda kaldı aşk Ölümsüz sevda kokan şarkılarda kaldı aşk Bin kere yansa da seven zor uslanır Ahşap evler gibi Eski yürek ağlar göz ıslanır Ah ne kaldı bizden Aynı yolda ayrı ayrı Artık bizi anlatmıyor Susturun bu şarkıları Eskidendi çok eskidendi Hala saklı duruyor bende yasın Siyah beyaz sevdalarda Sahipsiz kaldın Ölümsüz aşklar sineması
  3. Petek Dinçöz - Aşk Yüzünden

Petek Dinçöz - Aşk Yüzünden

yüreğimde bitmeyen bir bahar kadehimde canlanır anılar aşk neye yarar aşk neye yarar sana varıncaya kadar))2X aşk yüzünden ölmüşüm ben ölmüşüm gömen yok ki bir aşk yüzünden yanmışım ben gittiğin günden beri))2X hiç kimseyi sevmedim sen kadar senin olsun al bu can neye yarar aşk neye yarar aşk neye yarar sana varıncaya kadar))2X aşk yüzünden ölmüşüm ben ölmüşüm gömen yok ki bir aşk...
  4. Petek Dinçöz - Aşk Yazı

Petek Dinçöz - Aşk Yazı

Geç oldu güç oldu kalbim seninle aşkı buldu Bilsen bilsen ne kadar beklemişim Sevgisizlikten ne çok çekmişim Bu aşk bu yaza damgasını vuracak Bedenim tenini güneşten çok yakacak Hele bir bana gel bak neler olacak Naz etme canım canım aşkım benim X2
  5. Petek Dinçöz - Ne Yapayım Şimdi Ben (2009)

Petek Dinçöz - Ne Yapayım Şimdi Ben (2009)

Petek Dinçöz'ün "Ne Yapayım Şimdi Ben" isimli yeni albümü Seyhan Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini aldı. Albümün ilk çıkış şarkısı, düzenlemesi Kıvanç K'ya, bestesi Sezen Aksu'ya ait olan: "Ne Yapayım Şimdi Ben" Dinamik bir alt yapı ile hazırlanan şarkıda Petek Dinçöz yorumu da dikkat çekiyor. Petek Dinçöz - Ne Yapayım Şimdi Ben Ne Yapayım Şimdi Ben Pembe...

Sayfayı Paylaş