gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Peter Answers hilesi ve kullanımı hakkında

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Peter Answers hilesi Peter Answers oyna
    Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda Peter Answers hilesi ve Peter Answers kullanımı hakkında merak edilen tüm bilgileri, misafirlerimizin sorusu üzerine, sizlerlede paylaşıyoruz.

Ne sorarsanız cevaplıyor efendim.Özellikle yanınızdaki arkadaşınızın sorularını daha bir güzel cevaplıyor Siteye girince karşınıza 2 kutu çıkıyor.”Insert petition” alanına “Peter, please answer:” yazıyorsunuz. “:” koymayı unutmayın sonuna ve otomatikman alt satıra geçiyorsunuz.Burayada sorunuzu yazıp sonuna “?” koyunca otomatik olarak cevaplıyor.Eğer sayfada ilk defa işlem yapıyorsanız üst kısımda çıkan kutuyu onaylamanız gerekli.İşte cevabını verdi değilmi ama siz memnun kalmadınız bu cevaptan Bir de şöyle yapın. “Insert Petition” alanına “Pe” yazdıktan sonra “.(nokta)” koyun ve soracağınız sorunun cevabını(!) yazın.Yalnız cevabın “eter, please answer:”‘dan kısa olmasına dikkat edin ve : koyduktan sonra sorunuzu yazın.Türkçe de sorabilirsiniz.”?” koyduktan sonra cevabını verdi değil mi? Arkadaşlarınızı “Olum , bu site varya bir kahin tarafından yapılmış ,herşeyi biliyor” diyerek iyi vakit geçirebilirsiniz.Arkadaşınız soruyu sorar sizde yukarıdaki taktikle önce cevabı sonra soruyu yazarsınız onunda ağızı açık kalır Sitesi Peter Answers

2. vedat

vedat Forum Okuru

ben hangi işte çalışıyorum

3. izzet

izzet Forum Okuru

emir nasil birisidir

4. ihlas finanstaki parayı alacakmıyım

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

6. azranur

azranur Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    18
    ben sordum seninle vaktimi harcayamam dedi :)

7. ugur gelir

ugur gelir Forum Okuru

arkadaslar eger bu kısı bılıyorsa benım yanımda gorunmeyen 5 tane sey var onları solesın hadı bakalım

Peter Answers hilesi ve kullanımı hakkında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Koyu ve açık renkli ruj kullanımı hakkında bilmeniz gerekenler

Koyu ve açık renkli ruj kullanımı hakkında bilmeniz gerekenler

koyu renkler ruj renkleri açık ve koyu renkler ve açık Evet, sezonun dudaklardaki moda rengi kırmızı. Ama kırmızı ruj, herkesi sevmez. Ayrıca unutmayın ki, koyu renk rujlar kadını yaşlı gösterir. Sıcak ve renkli tonlarsa daha genç bir görünüm kazandırır, yüzünüze canlılık verir. Yine koyu renk rujlar dudakları olduğundan küçük, açık tonlarsa dolgun gösterir. Modaya uyup, dudaklarınıza...
  2. Fartual kullanımı ve hamilelik ihtimali hakkında

Fartual kullanımı ve hamilelik ihtimali hakkında

Merhaba kızlar hepiniz meleksiniz takip ediyorum sizleri. Ben en son 08 Temmuzda adet oldum ve Ağustos ayındada adet olmadığım için doktora gittim betahck baktı doktor ve negatip dedi. Farlutal verdi kullanımı bitti şu anda. Ama ben hala adet olmadım ve şişliğim var. Böyle saplanıyor gibi oluyor ve 3-5 saniye sürüyor. Birde pko hastasıyım bu konu hakkında bilgileriniz var mı paylaşın ya...
  3. Kafuru Özellikleri ve Kullanımı Hakkında Bilgiler

Kafuru Özellikleri ve Kullanımı Hakkında Bilgiler

Kafurun özellikleri Kafur ağacının Faydaları Kafurun yararları Alternatif tıp tedavilerinde kullanılan kafuru, özellikleri ve kullanımı hakkında bilgiler veriyoruz sizlere :) Kafuru renksiz, şeffaf, billuri yapılı, gevrek parçalarıdır. Kokusu hususi ve keskin, lezzeti sonradan serinlik veren acı ve yakıcıdır. 204 santigrat derecede kaynar. Adi sıcaklıkta uçar. Suda çok az erir. Alkolde,...
  4. Peter Carl Fabergé Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler

Peter Carl Fabergé Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler

Peter Carl Fabergé Kimdir Peter Carl Fabergé hayatı Sevgili melekler, bu yazımızda dünyaca ünlü paha biçilmez faberge yumurtalarının tasarımcısı mücevher tasarımcısı Peter Carl Fabergé hayatı hakkında sizlere bilgiler sunacağız. Doğum Yeri Saint Petersburg olan mücevher tasarımcısı Peter Carl Fabergé 30 Mayıs 1846'da doğdu. Mücevher tasarımcısı olan Peter Carl Fabergé'in en ünlü eseri,...
  5. Hamilelikte Depresyon ve Antidepresan Kullanımı Hakkında Bilgiler

Hamilelikte Depresyon ve Antidepresan Kullanımı Hakkında Bilgiler

Bu konu; gebelikte depresyon ve antidepresan kullanımı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, günlük hayatın koşturmacası ve karşılaşılan sıkıntı ve de üzüntüler karşısında bzen bünye yenik düşer ve kendi kendine aşabildiğiniz sorunlarınızı artık aşamadığınızı farketmeye başlarsınız. Bu gibi durumlarda profesyonel destek almak en doğrusudur. Depresyon tedavisi alan ve antidepresan...

Sayfayı Paylaş