gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Photoshopla Kurt Gözü Yapımı

Konu, 'Photoshop' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kurt gözü photoshop kurt adam yapma

Biraz Photoshop un niğmetlerinden yararlanarak değişik bir çalışma yapalım. Yanda gördüğünüz gibi iki resim var biri siyahi bir rap sanatçısı diğeri de bir kurt. Bu iki resmi birleştirip oldukça farklı bir görüntü elde etmeye çalışacağız. Buna foto montaj diyebiliriz, hadi bakalım becerebilecekmiyiz görelim.

İlk önce kurt resminin Opacity değerini düşürüyoruz, böylece alttaki resmi görüp istediğimiz konuma getiriyoruz. Sonra eski haline tekrar getirin. Kurt resmine ait olan Layer ı seçin ve Layer menüsünün altında bulunan Add vector Mask butonuna tıklayın

Gelelim bu uygulamanın püf noktasına vector mask ı ekledikten sonra Brush Tool a tıklayın, kenarları yumuşak bir fırça seçin ve fırça boyutunu 100 yapın. Foreground Color da #000000 siyah olmalıdır. Şimdi fırçayı yavaş yavaş kurt resminin üzerinde gezdirmeye başlayın, yandaki resimdeki görünümü elde edene kadar kenarları fırça ile silin. Yandaki resim bitmiş gibi gözüksede henüz bitmiş değil.

Image > Adjustments > Hue ile zencinin ten rengi ile kurt resminin renk tonlarının özleşmesini sağlayın. Ben her ikisinide siyah beyaz olucak şekilde değiştirdim. Bu yöntemi kullanarak çok farklı görüntüler elde edebilirsiniz.

(alıntıdır)​

Photoshopla Kurt Gözü Yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. photoshopla insandan heykel yapımı

photoshopla insandan heykel yapımı

Photoshop ile Mask ve Burning Tool araçlarını kullanarak bire resimi heykel şekline ( heykel resmi de olması şart) dönüştürebilirsiniz. Aşağıdaki iki resim referans olarak kullanılmıştır. Bu derste amaç bir refrans odjesi kullanarak nasıl değişik etkiler elde edeceğinizi öğreneceksiniz. Referans ( key) olarak kullanılacak heykel resmi Hopkins’in resmi (heykele dönüştürlecek resim)...
  2. Photoshop İle Smiley Yapımı

Photoshop İle Smiley Yapımı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Photoshopla su yapımı

Photoshopla su yapımı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. photoshopla yapılan kurt resımlerı

photoshopla yapılan kurt resımlerı

fantastik kurt resimleri kurt resım kurtresımlerı photoshopta yapılan çalışmalar __________________________________________________ _____ __________________________________________________ ________________________
  5. photoshopta logo yapımı

photoshopta logo yapımı

photoshopta logo yapımı hakkında bilgi verirmisiniz ben photoshopta logo yapmak istiyorum bir zahmet yardım edin.

Sayfayı Paylaş