gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Pin Kodunu Unuttum Ne Yapmalıyım?

Konu, 'Cep Market' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

pin kodu yenileme, pin kodu açma, pin kodunu unuttum Kullandığınız telefonun güvenliği için açılış aşamasında pin kodunu yerleştiririz. Bazen kullandığımız pin kodunu unuturuz yada istemeden bloke ederiz. Peki pin kodunu bloke ettiğiniz de ve unuttuğunuz da nasıl bir yol izlemelisiniz? İşte merak ettiğiniz bilgiler sizlerle...
    pin kodu.jpg

Pin Kodunu Unuttum Ne Yapmalıyım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnsanın Pin Kodu

İnsanın Pin Kodu

hayatımızın pin kodu ayın kacında doğdunuz??? bu sayı sizin karakter numaranızı belirler.mesela ayın 6 sında doğduysanız siz 6 insanısınız. ayın 12 sinde doğduysanız ise (1+2) 3 insanısınız.ayın 25 inde doğan biri ise (2+5) 7 insanı oluyor.. buna göre kişinin özellikleri belirlenebiliyor... işte numaralara göre karakterinizi bulabileceginiz bir yöntem: sayı:1 özü:yaratıcı...
  2. insanın pin kodu

insanın pin kodu

İnsanın pin kodu ayın kacında doğdunuz??? bu sayı sizin karakter numaranızı belirler.mesela ayın 6 sında doğduysanız siz 6 insanısınız. ayın 12 sinde doğduysanız ise (1+2) 3 insanısınız.ayın 25 inde doğan biri ise (2+5) 7 insanı oluyor.. buna göre kişinin özellikleri belirlenebiliyor... işte numaralara göre karakterinizi bulabileceginiz bir yöntem: sayı:1 özü:yaratıcı elementi:hava...
  3. insanın pin kodu....

insanın pin kodu....

Ayın kacında doğdunuz??? bu sayı sizin karakter numaranızı belirler.mesela ayın 6 sında doğduysanız siz 6 insanısınız. ayın 12 sinde doğduysanız ise (1+2) 3 insanısınız.ayın 25 inde doğan biri ise (2+5) 7 insanı oluyor.. buna göre kişinin özellikleri belirlenebiliyor... işte numaralara göre karakterinizi bulabileceginiz bir yöntem: sayı:1 özü:yaratıcı elementi: hava *lider *uçucu *parlak...
  4. Sizin Pin Kodunuz Nedir? Nasıl bulunur? Özellikleri..

Sizin Pin Kodunuz Nedir? Nasıl bulunur? Özellikleri..

pin kodunuz zengin sevgili nasıl bulunur pin ne demek Sevgili Melekler insanlarında bir pin kodu olduğu ve matematiksel değerlerle yapı ve davranışlarını çözmeye başlanıldı. Peki sizin Pin kodunuz nedir? Nasıl bulunur? Öncelikle ayın kaçında doğdunuz??? bu sayı sizin karakter numaranızı belirler.mesela ayın 6 sında doğduysanız siz 6 insanısınız. ayın 12 sinde doğduysanız ise (1+2) 3...
  5. turkcell hattımın pin kodunu unuttum :S

turkcell hattımın pin kodunu unuttum :S

Turkcell hattı kullanıyorum ancak zırt pırt pin kartımı çıkartmadığımdan bugün telefonu temizlemek için pilini falan çıkarttıktan sonra pin kodunu taktım ve şifremi unuttum.Ne yapmam lazım lütfen yardım edin acill:(

Sayfayı Paylaş