gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Pınar Aylin - Neler Vermezdim

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

kaynak: diyemediklerim

Pınar Aylin - Neler Vermezdim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pınar Aylin - Günahsa Günah

Pınar Aylin - Günahsa Günah

Pamuk dudakli, Gozu siyahli Öyle sevdin ki bak izi kaldi Güzel suratli, gülüsu farkli Tadin öylece damagimda kaldi Günahsa günah oldu Bi kere tenin tenime deydi bi kere ne sen bekledin ne ben sadece Hersey aniden Oldu bi kere
  2. Pınar Aylin - Bekletme

Pınar Aylin - Bekletme

Yık duvarları aç kapılarını vakit geç değil Kır gururunu aç bana kalbini aşk ölüm değil Denesen ne olur beni dinlesen bitmeden bahar Bana sevdiğini söyle o kadar korkacak ne var? Bırak kendini aşk rüzgarına geçmeden yıllar Yürü durma yolun sonuna kadar kacacak ne var? Hadi ama olan olsun artık sabırsız ellerimi bekletme Hadi dokun içinden geldiyse aynı şeyi bin kere söyletme
  3. Pınar Aylin - Alıştın mı?

Pınar Aylin - Alıştın mı?

Alıştın mı Kokumdan ayrı kalmaya Alıştın mı Canından ayrı yatmaya Alıştın mı Tek başına yalnız olmaya Alıştın mı Çok uzaklarda durmaya Alıştın mı Yaptığın onca hatalara Alıştın mı Ettiğin yalan dualara Alıştın mı Zavallı yüzüne bakmaya alıştınmı?? Dur düşünme İnsan bin defa pişman olmazki böyle Dur didinme Giden dönmeyecek, daha fazla küçülme Her yalan yaprağını döker ya Gün olur kalırsın...
  4. Pınar Aylin - Ağladın mı?

Pınar Aylin - Ağladın mı?

Gidenler bilemezler unutulmak ne demektir Gidenler duyamazlar kalanların feryadını Sen de duymadın beni, duyamazdın uzaklardan Sakın birşey bekleme bu geç kalan pişmanlıktan Bana yaşattığın acıları düşün Sen olsan affedip geri döner miydin Bu bezgin yürekle dönsem ne olacak Ne anlamı kaldı seni sevmenin Ağladın mı bir gece vakti Anladın mı beni Can nasıl acırmış hasretten anladın mı şimdi...
  5. şarkıcı pınar aylin evleniyor

şarkıcı pınar aylin evleniyor

Umarım bu evliliği uzun süreli olur :) Şarkıcı Pınar Aylin, Süleyman adlı İzmirli sevgilisiyle ağustos ayında Çeşme’de evlenmeye hazırlanıyor. Evlilik konusuna “Sütten ağzım yandı yoğurdu üfleyerek yiyorum” diyerek çekindiğini belirten Aylin, “Evlilik teklifi aldığımda çok sevindim. Ama bu kararı netleştirirken çok dikkatli davranıyorum. Aramızda hiçbir sorun olmadığı halde ileride bir...

Sayfayı Paylaş