gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Pistole ile renklendirme

Konu, 'Photoshop' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

pistole nasıl kullanılır
    Pistole ile renklendirme
    Çok kolay bir yazı çalışması. Önce İstediğiniz kelimeleri yazın. Ctrl tuşunu basılı tutarak yazı Layer'ına tıklayın, seçili hale gelsin. Yeni bir Layer oluşturun ve yazının içini beyaz doldurun. Bu layer'ı çoğaltın. Çoğalttığınızı seçin, Select/modify/expand 2 piksel genişletin ve içini siyah doldurun. ​
    Boyarken, dışarıya taşmaması için, beyaz yazıyı tekrar seçili hale getirin. Damlalıkla Swatches'ten renk seçip, Pistole ile farklı renklerde doldurun. Opsiyon'daki, Pressure değerini azalttıkça silik, arttırdıkça koyu bir renk elde edersiniz. Fırça büyüklüğünü değiştirerek renk alanları üzerindeki kontrolunuzu arttırın.

Pistole ile renklendirme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. siyah beyaz bir resmi renklendirme

siyah beyaz bir resmi renklendirme

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Siyah Beyaz Resimleri Renklendirme [Resimli Anlatım]

Siyah Beyaz Resimleri Renklendirme [Resimli Anlatım]

siyah beyaz melek resimleri siyah beyaz melek resmi renklendirme renksiz resmi renklendirme photoshopta resimli 1. Öncelikle renklendirmek istediğiniz resmi açın. Menüden IMAGE>MODE>RGB olup olmadığını kontrol edin. Renksiz resimler genelde GRAYSCALE modda olacağından renklendirmek için bunu RGB moduna çevirmemiz gerekir. Şimdi Quick Mask Araçını (Q) seçiyoruz. Bu araç sayesinde...
  3. msn nick renklendirme kodları

msn nick renklendirme kodları

nick renklendirme Msnde nıck renklendırmek ıcın gereken kodlar: ·# - Bold ·& - Italic ·' - Dashed ·@ - Underlined ·$1 - Black (siyah) ·$2 - Blue (mavi) ·$3 - Green (yeşil) ·$4 - Red (kırmızı) ·$5 - Maroon (kestane rengi) ·$6 - Purple (mor) ·$7 - Orange (portakal rengi) ·$8 - Yellow (sarı) ·$9 - Light Green (açık yeşil) ·$10 - Teal (çamur rengi) ·$11 - Ice Blue (buz mavisi)...
  4. Film renklendirme yöntemini kim buldu

Film renklendirme yöntemini kim buldu

Bu yazı: Film renklendirme yöntemini kim buldu, Film renklendirmeyi kim buldu, Film renklendirmenin icadı, film renklendirme ne zaman bulundu diye merak edilen bilgileri içeriyor. Sevgili Melek'ler, daha önce hiç merak ettiniz mi bilmiyorum ama ben filmlerin renklendirilmesini merak ettim :D:D Eminim ki sizde şmidi merak ettiniz. O zaman gelin merakımızı giderelim :) Film renklendirmeyi...
  5. Yaşam alanlarını renklendren ipuçları

Yaşam alanlarını renklendren ipuçları

Yaşam alanlarımız her zaman önemsediğimiz alanlarımız arasında kendini göstermektedir. Çalışma odamız, misafir odamız, oturma odamız, mutfak, ev girişi yani holler her zaman önemsediğimiz alanlar arasında kendini göstermektedir. Bu alanlarda pozitif enerji yayıcı dekor aksesuarları kullanımı tercihinde bulunarak harika değişim rüzgarları için davetiye çıkarabiliriz.Günlük stresimizi de...

Sayfayı Paylaş