gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Piyasada herkes kaybetti, sadece faize oynayan kazandı

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Mayıs ayı piyasalara pek yaramadı. Borsa, döviz ve altında hızlı değer kayıpları yaşanırken, sadece faize oynayanlar kazandı.

KAYNAK:hürriyet ekonomi

Piyasada herkes kaybetti, sadece faize oynayan kazandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bono - tahvil piyasasında faiz yüzde 16,37'ye yükseldi

Bono - tahvil piyasasında faiz yüzde 16,37'ye yükseldi

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Tahvil ve Bono Piyasası Kesin Alım Satım Pazarında işlem gören 6 Mayıs 2009 vadeli tahvilin, bugün valörlü işlemlerinin saat 10.35 itibarıyla basit getirisi yüzde 17,12'ye, bileşik getirisi yüzde 16,37'ye yükseldi. Bu tahvilin, aynı gün valörlü işlemlerinin dünkü kapanışında basit getirisi yüzde 16,96, bileşik getiri yüzde 16,22 olarak gerçekleşmişti....
  2. Bono - tahvil piyasasında faiz yüzde 16,24'e yükseldi

Bono - tahvil piyasasında faiz yüzde 16,24'e yükseldi

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Tahvil ve Bono Piyasası Kesin Alım Satım Pazarında işlem gören 6 Mayıs 2009 vadeli tahvilin, bugün valörlü işlemlerinin saat 10.10 itibarıyla basit getirisi yüzde 16,96’ya, bileşik getirisi yüzde 16,24’e yükseldi. Bu tahvilin, aynı gün valörlü işlemlerinin Perşembe günkü kapanışında basit getirisi yüzde 16,85, bileşik getiri yüzde 16,14 olarak...
  3. Güllü - Ben Kazandım Sen Kaybettin

Güllü - Ben Kazandım Sen Kaybettin

Kim söyledi sevdigimi? Seni çoktan ben unuttum.. Masum masum bakma öyle Haline çok gülüyorum.. Ne dostumsun ne düşmanım Ne canımsın ne cananım.. Benim için artık yoksun Git birdaha dönme sakın.. Terkedipte giden sendin Bak sonunda geri geldin Aç gözünü iyi dinle ben kazandım sen kaybettin.. Bir hevesti geldi geçti Sana olan sevgim bitti Al aşkını başına çal Yapayalnız kaldım simdi..
  4. Piyasalardan Faiz İndirimine Tepkiler

Piyasalardan Faiz İndirimine Tepkiler

Merkez Bankası'nın dünkü şok faiz indiriminin ardından dolarda ilk rakamlar gelmeye başladı. Dolar kotasyonları bankalararası piyasada güne 1.5110 YTL'den başlarken, düne göre sadece yüzde 1.2 değer kazandı. Dolar dün 1.49'un altına kadar sarkmış, günü de 1.4930 YTL'den tamamlamıştı. Dolar açılışın ardından sakince gevşerken saat 10.50 itibariyle 1.51'in hemen altında dengelenmiş...
  5. Bono piyasasında faiz geriledi

Bono piyasasında faiz geriledi

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Tahvil ve Bono Piyasası Kesin Alım Satım Pazarında işlem gören 3 Kasım 2010 vadeli, bugün valörlü tahvilin bileşik faizi, önceki kapanışa göre 0,13 puan düşerek yüzde 15,49'a indi. Bu tahvilin basit getirisi de yüzde 16,28'den kapandı. Bu kağıdın dün kapanıştaki basit getirisi yüzde 16,43, bileşik getirisi yüzde 15,62 olmuştu. KOTASYONLAR...

Sayfayı Paylaş