gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

polis meslek yüksek okulu giriş şartları 2012

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Polis Meslek Yüksek Okulu Giriş Şartları 2012 2012 Polis Meslek Yüksek Okulu Giriş Şartları Polis Meslek Yüksek Okulu Giriş Şartları 2012 PMYO sınavlar, hakkında bilgi ve şartlarını rica ediyorum yardımcı olun bana.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

polis meslek yüksek okulu giriş şartları 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Okullara özel OKUL POLİS geliyor !!!

Okullara özel OKUL POLİS geliyor !!!

Ankara Emniyet Müdürü Orhan Özdemir, liseli gençliği suçtan korumak ve meydana gelebilecek olayları önlemek amacıyla okullarda çalışma başlatıyor. ''Toplumun geleceği olan çocukları her türlü kötü alışkanlıklardan korumayı ruh ve beden sağlığı yerinde bir şekilde yetiştirmeyi'' amaçlayan ''Okul Projesi'' kapsamında Ankara'da 105 lise belirlendi. Bu liselerde görev yapmak amacıyla özel seçilen...
  2. 2012 Pmyo giriş şartları

2012 Pmyo giriş şartları

2012 pmyo 2012 pmyo giriş şartları giriş şartları polis meslek yüksek okulu Arkadaşlarım polis meslek yüksek okuluna girmeyi düşünüyorum da acaba başvurmak isteyen adaylarda neler aranıyor yani şartlar tam olarak ne arkadaşlarım bilgisi olan var mı
  3. polis meslek yüksek okulu nerelerde var

polis meslek yüksek okulu nerelerde var

PMYO hangi illerde var arkadaşlarım polis meslek yüksek okuluna gitmek istiyorum da acaba en yakın il olarak hangi yerde var bana il il yazabilir misiniz ?
  4. 2012 PMYO Sağlık ve Giriş Şartları İle İlgili Tüm Bilgiler

2012 PMYO Sağlık ve Giriş Şartları İle İlgili Tüm Bilgiler

2012 PMYO yönetmeliği PMYO 2012 giriş şartları Sevgili melekler, dünm sitemizden 2012 PMYO sınav sonuçları hakkında bilgi vermiştik sizlere. Bu konumuzda da PMYO 2012 giriş şartları ile ilgili tüm yönetmeliği paylaşmak istiyoruz.. II- 2011 YILI POLİS MESLEK YÜKSEK OKULU ÖĞRENCİ ADAYLIĞINA BAŞVURMAK İSTEYEN ADAYLARDA ARANILAN ŞARTLAR a) T.C. vatandaşı olmak, b) Lise ve dengi okul...
  5. Okullarda Kıyafet Serbestliğinin Şartları

Okullarda Kıyafet Serbestliğinin Şartları

Bu konu; okullarda kılık kıyafet serbestliğpi şartları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bugün resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren okullarda kılık kıyafet serbestliği ile ilgili olarak vatandaşların aklında oluşan bazı sorulara cevap olması için, kılık kıyafet serbestliği ile ilgili şartları bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz... Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı...

Sayfayı Paylaş