gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Politika Fıkraları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar, siyasetle aranız nasıl bilmiyorum ama benim ki hiç iyi değil sadece fıkralarda seviyorum :) Ve bu yüzden sizden Politika Fıkraları rica ediyorum :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Politika Fıkraları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Politika

Politika

Bakınız; Siyaset.Rüyada siyasi bir parti görmek düşüncelerinizi istikrarlı bir şekilde gerçekleştireceğinizin ve hayatta başarılı olacağınızın işaretidir
  2. Fıkra

Fıkra

Rüyada fıkra anlattığınızı gördüyseniz, hayatı çok fazla ciddiye aldığınız anlamına gelir. Biraz rahat olup, hayatın tadını çıkarmanız gerekiyor.
  3. politik karikatürler

politik karikatürler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Politika Dediğin

Politika Dediğin

Politika nasıldır bilirsiniz meleklerim.Bir şey söylersiniz ama söylediğinizle anlatmak istediğiniz şey tamamen farklıdır.Bu politikanın bir gereğidir.Bu gereği diğer tanınmış politikacılarımız nasıl yerine getirmiş bakın bakalım.Yazıları ilk önce normal daha sonra birer satır atlayarak okuyun bakalım ne çıkacak :D Politika Dediğin Bill clinton; Türkiye bizim her zaman dostumuz olan bir...
  5. En komik Politika Fıkraları

En komik Politika Fıkraları

En komik Politika Fıkraları komik Politika Fıkraları Politika Fıkraları Akşam akşam biraz gülmek ister misiniz Melek'ler? O halde size politikanın en tatlı hallerini gösteriyor ve politika fıkralarını sunuyorum :) Okuyun bol bol gülün, günün stresini atın gevşeyin, varsa sizin de bildiğiniz bir fıkra, sizde bizimle paylaşın :) Politika Nedir? İşte budur : Çocuk babasına sorar:...

Sayfayı Paylaş