gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Pollyanna' nın Mutluluk Sırları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

pollyannanın kahramanları polyanna nın hayatı polyanna ile ilgili sözler pollyanna kahramanları ile ilgili sozler O aslında masal kahramanı ama birçok kişiye hayat felsefesini oluşturacak kadar örnek alınacak bir kişi evet arkadaşlar sizlerinde çok yakından tanıdığı bildiği Pollyanna dan bahsediyorum.Hepimiz arada sırada Pollyannacılık oynamazmıyız hayatta?
    İşte hayata her zaman olumlu bakan olumlu ve pozitif yönlerini örnek alan Pollyannanın mutluluk sırları nelermiş bakalım:)

Evimi bir parti sonrası temizlemek için saatlerce uğraşıyorsam,
    bir çok arkadaşım var demektir.
    ·Faturalarımı ödeyebiliyorsam, bir işim var demektir.
    ·Pantolonum biraz sıkıyorsa, aç kalmıyorum demektir.
    ·Gölgem beni izliyorsa, güneş ışığını görüyorum demektir.
    ·Otobüsten indiğim yerden işyerime yolu uzun buluyorsam,
    yürüyebiliyorum demektir.
    ·Hükümet hakkında eleştiri yapabiliyor ve bu eleştirileri
    başkalarından da duyuyorsam, konuşma özgürlüğümüz var demektir.
    ·Otobüs beklerken yanımdaki adam anahtarları ile oynuyor ve ben bu
    sesten rahatsız oluyorsam, duyuyorum demektir.
    ·Camları silmem, çatıyı onarmam gerekiyorsa bir evim var demektir.
    ·Dogal gaz faturam yüklü geliyorsa, ısınıyorum demektir.
    ·Yığınla yıkanacak ve ütülenecek çamaşırlarım varsa, yığınla giyeceğim
    var demektir.
    ·Çalar saatim sabahın köründe çalıyorsa, yaşıyorum demektir.
    ·Akşamları kendimi yorgun hissediyor ve bacaklarım ağrıyorsa , o gün
    üretici olmuşum demektir.
    VE TÜM BUNLARIN FARKINA VARABİLİYORSAM MUTLUYUM DEMEKTİR

2. nur_9

nur_9 Forum Okuru

arkadaşlar çok teşekkür ederim emeğe saygı ayrıca çok güzel olmuş

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Pollyanna' nın Mutluluk Sırları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutluluk..........

Mutluluk..........

Duygusal Gereksinmeler Birincil duygusal gereksinim sevilmek ve sevmektir. Yeni doğan bir bebek annesinin sütü kadar onun sıcaklığına da gereksinim duyar. Memeli hayvanlarda dahi bu gereksinim deneylerle saptanmıştır. Sevgi görmeyen bebek ruhsal sorunlar yaşamaya başlar, sağlığını yitirir. İnsanda bunun ötesinde yaptıklarının çevresi tarafından onaylanması ve kendisinin o toplumun bir bireyi...
  2. polyananın mutluluk sırları

polyananın mutluluk sırları

POLYANNA’NIN MUTLULUK SIRLARI · Evimi bir parti sonrası temizlemek için saatlerce uğraşıyorsam; bir çok arkadaşım var demektir. · Faturalarımı ödeyebiliyorsam; bir işim var demektir. · Pantolonum biraz sıkıyorsa; aç kalmıyorum demektir. · Gölgem beni izliyorsa; güneş ışığını görüyorum demektir. · Otobüsten indiğim yerden işyerime yolu çok uzun...
  3. Pollyanna Kariyeri

Pollyanna Kariyeri

POLLYANNA, KARİYERİNDE HIZLA YÜKSELİYOR... Yazan: İdil Türkmenoğlu Düşünceleriniz pozitif olsun, çünkü düşünceleriniz sözleriniz olur. Sözleriniz pozitif olsun, çünkü sözleriniz davranışlarınız olur. Davranışlarınız pozitif olsun, çünkü davranışlarınız alışkanlıklarınız olur. Alışkanlıklarınız pozitif olsun, çünkü alışkanlıklarınız değerleriniz olur. Değerleriniz pozitif olsun, çünkü...
  4. Mutluluğun küçük sırları

Mutluluğun küçük sırları

Sizi gerçekten mutlu eden nedir? Her yıl üzerine eklenen yeni sorumluluklarınız ve mutlaka yapılması gereken işleriniz arttıkça bu soruyu düşünmeye bile fırsat bulamıyor olabilirsiniz. Unutmamanız gereken, küçük şeylerle mutlu olmak sadece ruh sağlığınızı değil, fiziksel sağlığınızı da etkiler. Mutlu olmaya özen gösterirseniz, onu daha kolay elde edersiniz. Günlük Eğlencelerinizin Kıymetini...
  5. Polyanna’ nın mutluluk sırları

Polyanna’ nın mutluluk sırları

mutlu olmak herşeye ve herkese rağmen mutlu olmak aslında zor değil kızlar polyana en iyisini yapmış umarım hep mutlu olursunuz... .Evimi bir parti sonrasi temizlemek için Saatlerce ugrasiyorsam, bir çok arkadasim Var demektir. •Faturalarimi ödeyebiliyorsam, bir isim var demektir. •Pantolonum biraz sikiyorsa, aç kalmiyorum demektir. •Gölgem beni izliyorsa, günes isigini görüyorum...

Sayfayı Paylaş