gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Polyanna’ Nin Mutluluk Sirlari

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

POLYANNA’ NIN MUTLULUK SIRLARI
    •Evimi bir parti sonrasi temizlemek için Saatlerce ugrasiyorsam, bir çok arkadasim Var demektir.

•Faturalarimi ödeyebiliyorsam, bir isim var
    demektir.

•Pantolonum biraz sikiyorsa, aç kalmiyorum demektir.

•Gölgem beni izliyorsa, günes isigini görüyorum
    demektir.

•Otobüsten indigim yerden isyerime yolu uzun
    Buluyorsam, yürüyebiliyorum demektir.

•Hükümet hakkinda elestiri yapabiliyor ve bu
    Elestirileri baskalarindan da duyuyorsam,
    konusma özgürlügümüz var demektir.

•Otobüs beklerken yanimdaki adam
    Anahtarlari ile oynuyor ve ben bu sesten
    rahatsiz oluyorsam, duyuyorum
    demektir.

•Camlari silmem, çatiyi onarmam gerekiyorsa
    Bir evim var demektir.

•Dogal gaz faturam yüklü geliyorsa,
    isiniyorum demektir.

•Yiginla yikanacak ve ütülenecek çamasirlarim varsa, yiginla giyecegim
    var demektir.

•Çalar saatim sabahin köründe çaliyorsa,
    Yasiyorum demektir.

•Aksamlari kendimi yorgun hissediyor ve
    bacaklarim agriyorsa , o gün üretici
    olmusum demektir.

VE TÜM BUNLARIN FARKINA VARABILIYORSAM MUTLUYUM DEMEKTIR.

Polyanna’ Nin Mutluluk Sirlari konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Unutmamanin Sirlari

Unutmamanin Sirlari

Uzun süre evli kalmış çiftlerin sıklıkla karşılaştıkları bir sorun var. Evlilik yıldönümünde kadın tarafından evde güzel bir masa ve hoş bir ortam hazırlanır. Hatta özenle seçilen bir hediye bile konur masanın üzerine. Akşam eve gelen eş, gördüğü manzara karşısında donup kalır. Eşinin bu ince düşüncesi karşısında sevinsin mi, kendi unutkanlığına dövünsün mü? Kafası allak bullak olur. Çünkü bu...
  2. Polyanna

Polyanna

Ablalarım alıntıdır...İçim bir kötü oldu okuyunca!! Salı günleri semtimizin pazarı kurulur,işten eve dönerken pazar yerinin içinden geçerim.Hava kararmış,pazarcılar tezgahlarını kaldırmış,artık mallarını öbekler halinde bir kenarda toplamışlardı.Yüzünü başörtüsüyle iyice kapatmış bir kadın ve yanında 9 ya da 10 yaşındaki kızı bu artıkları topluyorlardı.İnsan bunları görünce üzülüyor...
  3. polyanna olmak!!!

polyanna olmak!!!

polyanna olmak Hayatımızın belirli dönemlerinde sorunlar ,inişler ,çıkışlar ,üzüntüler yaşayabiliriz.Yada etrafımızda olsun aile içinde olsun bir takım olaylarla karşılaşabiliriz . Sorunlar ,üzüntüler ,inişler bize başarısızlığımızı ifade eder .Ve böyle durumlarda kendimizi çaresiz ve mutsuz hissederiz .Ve acaba bu durumdan nasıl kurtulabiliriz diye düşünmeye başlarız . Hatta bazen kendi...
  4. ??? *mutluluk* ???

??? *mutluluk* ???

Yorgunum sevgili Yorgunum..... Duygularım.... Ümitlerim.... Dileklerim yorgun.... Her defasında kırılıp Parçalanmaktan yorgun yüreğim.... Aldatılmaktan Kırgın umutlarım.... Yarım kalmaktan aşka Yorgunum..... Geceyi uykusuz Günü karanlık yaşamaktan Yorgunum... Yoruldum sevgili... Her ümidin peşinden Koşmaktan Solan gençliğim.. Yoruldum.. Yalancı bahar yaşamaktan... Gül değil hep diken...
  5. Polyanna’ nın mutluluk sırları

Polyanna’ nın mutluluk sırları

mutlu olmak herşeye ve herkese rağmen mutlu olmak aslında zor değil kızlar polyana en iyisini yapmış umarım hep mutlu olursunuz... .Evimi bir parti sonrasi temizlemek için Saatlerce ugrasiyorsam, bir çok arkadasim Var demektir. •Faturalarimi ödeyebiliyorsam, bir isim var demektir. •Pantolonum biraz sikiyorsa, aç kalmiyorum demektir. •Gölgem beni izliyorsa, günes isigini görüyorum...

Sayfayı Paylaş