gebe
  1. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18

Popüler tarzlar..

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında Moss tarafından paylaşıldı.

kahkül şekillendirme kahkül kıvırma kahkülü kıvırma kakül kakülleri Hayatımızda çokca tercih ettiğimiz tarzlar:) Buyrun...
    Kalın kaşlar
    Güçlü bir ifade verilmiş kaşların yüzü çerçeveleyeceğini, böylece çevrenizdekilerin ilgisini üzerinize çekebileceğinizi biliyormusunuz?
    Uygulama: Kaşlarınızı daha dolgun göstermek istiyorsanız, kaşlar için özel üretilen renkleri kullanmalısınız. Köklerinizden bir ton daha koyu renk bir farı, kaşlarınızın kalın kısmına sürün. Daha açık bir rengi de incelen şeffaf bir kaş jeli ile kaşlarınızı düzeltin.

Kedi gözler
    Sadece dokundurulmuş etkisi verilen bir eyeliner´ın yüzünüzü vurgulaması yetiyor...
    Uygulama: Üst kirpiklerin diplerine krem bazlı bir eyeliner çekin. Çektiğiniz bu çizgiyi bir santimetre kadar dışarıya taşırarak, ucunu kaşınıza doğru kalkık halde bırakın. Yumuşak renklerde göz farları ve siyah bir maskara ile görünümünüzü tamamlayın.

Çilek dudaklar
    Çilek renkli dudakların yüze ciddi ama abartısız bir ifade katıyor.
    Uygulama: Solmasını veya tamamen silinmesini engellemek için rujunuzu uygulamadan önce dudağınıza kompakt fondöten uygulayın. Rujunuz dağılırsa, kapatıcı bir kalem ile düzeltebilirsiniz.

At Kuyruğu
    Eskiden at kuyruğunun saçın cansızlığını saklamak için yapılan, Ancak günümüzde yandan toplanan bir at kuyruğu taze ve seksi bir görünüm kazandırıyor.
    Uygulama: Sabitleyici bir saç jölesi kullanın. Ardından saçınızı kulağınızın altında toplayın ve lastik bir bant ile tutturun. Çok fazla derli toplu görünmemesine dikkat etmelisiniz.

İpeksi dalgalar
    Herbal Essencesin stilisti Ashley Javier, bu harika dalgaların parlak göründüğünü ve her erkeğin dokunmak isteyeceği kadar yumuşak ve baştan çıkarıcı olduğunu belirtiyor.
    Uygulama: Nemli saçınıza köklerinden ucuna kadar hacim veren bir köpük uygulayın. Saç kurutma makinesiyle kuruttuktan sonra, tutamlarınızı kıvırın ve dalgaları hafifçe tarayın.

Kısa küt saç
    Kısa ve küt olan bu modern saç kesiminin yanakları ve gözleri ortaya çıkardığı bilinen bir gerçek.
    Uygulama: Saçınızın tepesini hafifçe kabartarak dağınık bir hava verebilirsiniz. Elektriklenmeyi önlemek için yumuşatıcı bir sprey uygulayın.

Metalik gözler
    Makyaj uzmanı Mally Roncal, metal bazlı göz farlarının da dumanlı gözler kadar bakışları üzerine çekebileceğini hatırlatıyor.
    Uygulama: Simleri sabitlemek için göz çevrenize kapatıcı uygulayın. Ardından göz kapağınıza parlak bir renk sürün. Gümüş tonları açık renklerde göze çarparken, koyu tonlar bronz rengi ortaya çıkartır.

Dağınık Tutamlar
    Doğal halde değişik yönlere taranmış gibi duran saç uçlarının müthiş seksi bir hava kattığı gerçeğinide söylemeden geçmiyelim.
    Uygulama: Bu dokuyu nemli saça hacim veren bir şekillendirici ile elde edebilirsiniz. Saç kurutma makinesiyle kuruttuktan sonra bazı tutamlarınızın ucunu yuvarlak bir fırça ile kıvırın. Geri kalanları olduğu gibi bırakın.

Kahküller
    İster yana yatırılmış olsun, ister ortadan ayrılmış, kahkül yüzü ön plana çıkarıyor.
    Uygulama: Kendinize en çok yakıştırdığınız saç şeklini bulmak için ıslakken saşlarınızla bir süre oynayın ve sonrasında büyük bir fırça yardımıyla onları kurutun. Elektriklenmeyi ve kabarmayı önlemek için saç uçlarınızı yumuşaklık katan şekillendirici bir serum ile şekillendirin.

Işıldayan cilt
    Ve son olarak ciltteki hafif parlaklığın herkese çekici bir ışıltı kazandıracağını deneyerek bir görün.
    Uygulama: Önce cildinizi yumuşatmak için renkli bir nemlendirici kullanın. Parmaklarınızı kullanarak pembe renkli bir krem allığı yanaklarınıza uyguladıktan sonra, üzerine dore renklerde bir pudra sürebilirsiniz.

Son düzenleme: 25 Eylül 2009
Popüler tarzlar.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. popüler yalanlar

popüler yalanlar

Ben zaten anlamıştım. Önemli olan ruh güzelliği canım. Senden başka kimseyi sevmedim. Aaaa.Hoşgeldin.Ben de şimdi sana geliyordum. Abi İş Yarın tamam. Öğle tatili yapmıyoruz. Şimdi ben de seni arayacaktım. Orijinal yedek parçası. Telefon şehirler arasına kapalı abi be. Burada torpil geçmez kardeşim. Valla girilmez levhasını görmedim memur bey. Yemeğe kalsaydınız. Çok...
  2. Popüler Meslekler

Popüler Meslekler

ÖSS maratonunu geride bırakan öğrencilere ÖSYM’nin puan indirimi ve kontenjan artırımı müjdesi verildi. Öğrencileri önümüzdeki dönem daha kritik bir süreç bekliyor. Seçecekleri bölüm iş bulmalarında önemli rol oynuyor. İşte geleceğin popüler meslekleri… Enerji sektörü Enerji sektörünün hem dünyada hem de Türkiye’de katlanarak büyümesi bekleniyor. Büyüme ve refahı belirleyecek sektör olarak...
  3. Popüler oldular

Popüler oldular

beren saat tiyatro yarışması beren saat hangi ajansa bağlı hangi ajansa kayıtlı tuba büyüküstün ajansta ünlüler bağlı sanat dünyasında önplanda olmak için illa seyirciye hitap etmek gerekiyor işte hitap şekilleriyle aldıkları roller ile şuanda gündemde yer almayı başaranlar arasında olan kadın sanatçılarımız..... TÜRKİYE BU KADINLARI KONUŞTU! REYTİNGLERİ, EROTİK SAHNELERİ, SET AŞKLARI,...
  4. Popüler Boşanma Nedenleri

Popüler Boşanma Nedenleri

boşanma nedenleri istatistikleri boşanma sebepleri istatistikleri Boşanma istatistikleri dikkate alındığında aşağıdaki nedenler sıralanmış.Herkese mutlu evlilikler dilerken bir göz atmanızda fayda olduğunu düşündüğüm nedenler:) · Ekonomik nedenler, eşin işsiz kalması. · Aile büyükleri ile aynı evde oturma. · Aile büyüklerinin veya eşinin kadını hizmet etmesi gereken bir kişi olarak görmesi. ·...
  5. Popüler kısa saç modelleri

Popüler kısa saç modelleri

Bana göre kısa saç modelleri bir bayanı olduğundan çok daha genç göstereceği gibi modern bir saç kesimi oldukça havalı ve dikkat çekicidir. Özellikle evlendikten ve çocuk sahibi olduktan sonra uzun saçlara bakım biraz daha zorlaşır. Sonuçta ilgilenmeniz gereken bebeğiniz ve bunun yanın da tabi ev işlerini düşünecek olursak eminim ki birçok bayan saçlarına çok fazla zaman ayıramamaktadır....

Sayfayı Paylaş