gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Prens William'in Eşi Kate Middleton'un Gelinliği

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

kate middleton gelinlik Prens William'in Eşi Kate Middleton'un Gelinliği, Prens William, Kate Middleton, Kate Middleton'un gelinliği, gelinlik modelleri, 2011 gelinlik modelleri

Kızlar biliyorsunuz İngiltere Kraliyet tahtının varisi Prens William bugün evlendi...Aylar öncesinden hazırlıklarına başlanılan düğünde gelin Kate Middleton'un gelinliği sır gibi saklanıyordu...

Ben gelinliği çok beğendim giyen gelinde güzel olunca gelinlik ayrı bir güzel olmuş...Buyrun size Kate Middleton'un gelinliği

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    kayınvalidesinin gelinliği daha güzel di ozamanlar olay olmuştuuu:D:D buda güzell gelinde güzell gerçekten yakışmışş:D:D

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    bence çok da güzel değil daha güzel olabilirdi. bide prenses olcak :seker: :D:D valla evlilik sözleşşmelerini dün okudumm boşanırsa yandı :D:D

4. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ben de daha ihitişamlı birşey beklerdim.Diananın gelinliği acayip birşeydi.Gerçi bahtı kötüydü onun da,bari bu hatun mutlu olsa..:D

5. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Bende pek beğenmedim gelinliğini daha gösterişli olabilirdi aslında ama bunu beğenmiş demekki :D:D

Prens William'in Eşi Kate Middleton'un Gelinliği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Prens

Prens

Aşık olduğunuz kimseyle evleneceğinize işaret eder. Bu evlilik uzun süreli ve mutlu olacaktır. Aşık olduğunuz kimseyle evleneceğinize işaret eder. Bu evlilik uzun süreli ve mutlu olacaktır. Size hoş bir hediye verecekler. Rüyada bir prensle tanismak, çok saygin bir kimde tarafindan davet edileceginize ve bu davet sonunda çok faydalanacaginiza delalet eder.Rüyada prens görmek; nikaha işarettir.
  2. Kate Middleton'ın güzellik sırları

Kate Middleton'ın güzellik sırları

Kate Middleton, güzellik sırları, Lancôme, ürünleri hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Hem sade hemde oldukça güzel İngiliz Kraliyet ailesinin gelini Kate Middleton'ın güzellik sırlarını paylaşıyorum melekler... Geçtiğimiz günlerde kraliyet geleneklerini yansıtan rüya gibi bir törenle İngiltere prensi William ile dünyaevine giren Kate Middleton’ın prenseslere yakışır bu güzelliğini...
  3. İngiliz Kraliyet Ailesi Kate Middleton'ın Şapkaları

İngiliz Kraliyet Ailesi Kate Middleton'ın Şapkaları

Bu sayfa; İngiliz Kraliyet Ailesi Kate Middleton'ın Şapkaları konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, İngiliz Kraliyet ailesi yüzyıllardır geleneklerine son derece bağlı bir hayat sürüyorlar. Zaman zaman bunu kıyafetlerine de yansıtan kraliyet ailesi üyelerinin at yarışlarında ve bazı özel zamanlarda taktıkları büyük kenarlı şapkalar herkesin dikkatini çekiyor. Şık...
  4. Prens William ve Prenses Kate Bebekleriyle Basına Poz Verdi

Prens William ve Prenses Kate Bebekleriyle Basına Poz Verdi

ingiltere kraliyet ailesi kate middleton doğurdu mu kate middleton Sevgili melekler, dün dünyaya gelen İngiltere Kraliyet ailesinin en küçük varis üyesi, bugün anne ve babasıyla basının karşısına çıktı. Cambridge Düşesi Kate'in dün doğum yaptığı Londra'daki St. Mary's Hastanesi'nin önünde bekleyen yüzlerce foto muhabiri ve kameraman, çiftin bebekleriyle hastaneden ayrılmasını görüntüledi....
  5. Karşınızda İngiltere Prensi William'ın Oğlu Prens George!

Karşınızda İngiltere Prensi William'ın Oğlu Prens George!

prens george, prens williamın oğlu, ingiltere veliahtı Sevgili melekler, İngiltere Kraliçesi İkinci Elizabeth'in torunu, Prens William ve eşi Cambridge Düşesi Kate'in üç aylık oğlu Prens George, St. James Sarayı'ndaki Kraliyet şapelinde düzenlenen törenle vaftiz edildi. Törene Kraliyet ailesinin mensupları ve Cambridge Düşesi Kate'in ailesinin yanısıra, Prens George'un vaftiz anne ve babası...

Sayfayı Paylaş