gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

prenses abiyeleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

nısan abıyelerı prenses abiyeleri prenses abiyeler Nişan,düğün yada farklı bir özel gününüzde prenseslere benzemek isteyen melişlere özel abiyeler.

prenses abiyeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Prenses

Prenses

Aşırı derecede gururlu ve kibirli olmaktan vazgeçin. Özellikle de arkadaşlarınıza hava atmanız, ileride yalnız kalmanıza neden olabilir. Rüyada bir prensesle tanismak, sizi seven bir kimsenin iyiligini göreceginize, mevkiinizin yükselecegine, erkekseniz kadinlardan, kadin iseniz erkeklerden çok fayda görüp mutlu olacaginiza delalet eder.Rüyada prensesi gören erkekse; kısa sürecek bir...
  2. Prenseslere layık abiyeler

Prenseslere layık abiyeler

Hepside birbirinden şirin ve sizin prensesinize layık elbiseler:)
  3. Bu abiyelerle küçük kızınız prensese dönüşsün!İşte küçük kızlar için abiyeler

Bu abiyelerle küçük kızınız prensese dönüşsün!İşte küçük kızlar için abiyeler

küçük kızlar için abiyeler küçük abiyeler kücük kiz abiyeleri kız abiyeleri kucuk Küçük kızınızın birer prensese dönmesini istermisiniz? işte bu abiyeler küçük kızlar için .Peri masalını andıran çok şık ve güzel abiyelerle kızlar birer prensese dönüşecek. Eminim küçük kızlarda bu abiye modellere bayılacaklar şimdiden ben bunu istiyorum diyenleri duyar gibiyim:D:D::D Şu süslü cadılara...
  4. abiyeler...

abiyeler...

bence cok güzeller ben begendim bir de siz bakın melişlerim...
  5. 5/6 Yaş Prenses Abiye Modelleri

5/6 Yaş Prenses Abiye Modelleri

Kız çocuklarının kıyafetlerinden aksesuarlarına kadar herbirşeyleri oldukça şirin, kokoş ve renkli oluyor. Kız çocuğu olanlar benim gibi daha iyi bilir ki minik prensesler daha küçük yaşlardan itibaren özellikle abiye modellerinin yanısına yetişkin süslü kıyafetlere çok meraklı oluyorlar. Bu konuyu açarken düşünüyorum da eğer şu an benim kızım da yanım da olsaydı birazdan sizler için...

Sayfayı Paylaş