gebe
  1. ayparçamm

ayparçamm Forum Okuru

progestan çok düşük ne yapmam lazımm

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında ayparçamm tarafından paylaşıldı.

süt kürü bilmem ne ço0k kafam karışık arıyyetten vajinusmusum tedavi görüyorum.ya sonuç alamazsam.aynı anda progestanda düşük doktara gidim muane olamıyorum vajınusmus olduğumdann yardım :(

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba... Kesinlikle size önerimiz, uzman birinden yardım almanızdır, vajinusmus tek başınıza ya da bizlerin size vereceği önerilerle yeneceğiniz bir sorun değildir. Uzmanından yartdım alın ki kısa zamanda bu sorunu çözün.
    Geçmiş olsun...

progestan çok düşük ne yapmam lazımm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. progestan kullananlar burayaaaaaaaaa..

progestan kullananlar burayaaaaaaaaa..

progestan progestan nedir kullananlar hamilelikte kullananlar hamilelik kızlar doktorum bana progestan verdi iki ay boyunca hamile kalmana yardım cı olur dedi bunu kullanananız var mı.. bu hapla hamile kalan varmı.. yalnız bu hap çok baş dönmesi yapıyormuş..doktorum bana günde 3 kez 10 gün iç dedi..bazıları vajinadan kullanmış ama bana bahsetmedi..
  2. İlk gebeliğimde düşük oldu tekrar düşük olmaması için ne yapmam lazım

İlk gebeliğimde düşük oldu tekrar düşük olmaması için ne yapmam lazım

Kızlar ilk gebeliğim düşükle sonuçlanmıştı ve şu anda yeniden hamileyim tekrar düşük olmaması için neleri yapmamı tavsiye ediyorsunuz. Lütfen aydınlatın beni sağolun.
  3. düşükten sonra tekrar düşük olmaması için ne yapmam lazım ?

düşükten sonra tekrar düşük olmaması için ne yapmam lazım ?

Merhaba.Ben bir düşük yaşadım, çok kötü günler geçirdim.Şimdi tekrar düşük olmaması için neler yapmalıyım?
  4. Tüp bebek düşük yapma riski ne kadardır?

Tüp bebek düşük yapma riski ne kadardır?

Doğumsal bozukluk risklerinde de görüldüğü gibi düşük yapma riski normal doğumda ne oranda ise tüp bebek yönteminde de aynıdır. Düşük yapma riski ileri yaşlarda ki gebeliklerde daha sıklıkta görülür. 40 yaşının üstünde ki kadınlarda düşük yapma riski % 50 civarındadır. Tüp bebek, geleneksel yöntemlerle gebe kalamayan hastaların tercih ettiği üreme yöntemlerinden bir tanesidir. Normal yollarla...
  5. Gebelik kayıplarım çok nedeni nedir?

Gebelik kayıplarım çok nedeni nedir?

Tekrarlayan gebelik kaybı veya tıbbi literatürdeki ismiyle “Habituel abortus” veya eski Türkçe ile “Mükerrer düşükler” ; gebeliğin ilk üç ayında ard arda en az üç kez ortaya çıkan ve kendiliğinden olan düşüklere verilen addır. Çiftlerin yaklaşık %2' sinde bu sorun vardır. Bu durumun tanı ve tedavisi üremeyle ilgilenen tıp dallarının en güç konularından birini oluşturur. Düşük (abortus),...

Sayfayı Paylaş