gebe
  1. mrslove

mrslove Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    3

progestan ve 2 li test

Konu, 'Bebek Bekleyen Anneler Forumu' kısmında mrslove tarafından paylaşıldı.

selam bayanlar kafama takılan bir soru var sizinle paylaşmalıyım ben 10. haftamı bitirmek üzerim inş. 13.haftamda 2li test yaptırmayı düşünüyorum. Progestan hormon ilacı günde 1 kes kullanıyorum . 2 li testin kanda bakılan boyutu için sormak istiyorum, kullanılan ilaçlar kan sonucunu etkiler mi? böyle bir durumla karşılaşan oldu mu? sevgiler... ._.

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba Faktörler arasında ilaca dair bilgi yok.Hekiminize danışmak en doğrusu.
    İkili test sonucunu etkileyen faktörler nelerdir?

Anne yaşı, bebeğin baş popo mesafesi, anne kanındaki PAPP-A ve HCG düzeyleri ve de en önemlisi NT diye bahsedilen ense kalınlığıdır. Bu parametrelerin kombinasyonu bebeğin Down sendromlu olabilme ihtimalini belirler. Bu parametreler içinde en önemlisi ense kalınlığı ölçümüdür.

mrslove bunu beğendi.
  3. mrslove

mrslove Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    3
    tesekkur ederim beyza hanım

BEYZA21 bunu beğendi.
progestan ve 2 li test konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bayan atlet 2' li takım modelleri

Bayan atlet 2' li takım modelleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. 2 li test

2 li test

Gebelik testi 3 lü test Arkadaşlar 2 li test yapıp temiz çıkınca önlem amaçlı 3 yada 4 lü testi yaptırdınızmı hamileliğim boyunca okadar çok test yapıldıkı türlü türlü acaba birazda para tuzağımı diye düşünmeye başlamıştım
  3. 2 li test sonuçlarımızı burada paylaşalım

2 li test sonuçlarımızı burada paylaşalım

2li test down sendromu Selam kızlar, 2 li test yaptırıp sonuçları alan varmı? beni temiz çıktığı için 3 yada 4 lü yaptırmamıştım
  4. progestan ve glukofen kullananlar ve hamile kalanlar ...

progestan ve glukofen kullananlar ve hamile kalanlar ...

merhaba hanımlar sizi sürekli takip ediyorum bugünde üye oldum çıkmaza düştüm 1 yıllık evliyim pko var bende adet olamıyordum dr gittim 4 - 5 aydır pogestan 200 mg ve glukofen 1000 mg kullanıyorum ve bu ay adetime 10 gün varkenden beri göğüslerimin ucu çok acıyor.sağlık ocağına gittim dedi ki kullandığın ilaçlar hormonlarını etkilemiş olabilir ama adetin gecikirse gel dedi test yaparız :D...
  5. progestan ve catlatma ignesi

progestan ve catlatma ignesi

arkadaşlar yeni üyeyim ve ilk konum doktorum bana once MERIONAL yumurta gelistirme ignesi verdi.4 tane yumurtam oldu. 6 tane iğne verdi.iğnemin son günü 30 eylüldu. 28 veya 29 eylülde iliski oldu.o günden sonra hiç bitmeyen bi akinti şeffaf ara ara beyaz.sonra aşırı derecede göğüs ağrısı.göğüste damarlarim da çok belirgindi. doktor daha sonra 3 ekimde bebek düşmemesi için progestan verdi.ve...

Sayfayı Paylaş