prolaktin hormonu nedir kaç olmalı kızlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Kayıtsız Kullanıcılar

adetlerim inanılmaz düzensiz ve ben prolaktin sorunu olduğunu öğrendim doktorumdan. İlk önce ki kontrolde 40 tı doktor dostinex diye bir ilaç yazdı verdi bana 12 gün kadar kullandım sonuç 1-5 arasına kadar düştü sonra bi onbeşgün sonra yine 20 seviyelerine yükselmişti.
    Hamilelik için hazırlanıyorum doktor hiç bişey olmaz dedi ama ben 6 ayır hamile kalamıyorum yine prolaktin sorunum hala devam ediyor o kadar ilaç kullanmama rağmen bu konu hakkında bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Kayıtsız Kullanıcılar

Sayın misafirimiz,
    Kanda ki normal değeri 10-25 arası olması gereken prolaktin hormonu hakkında ayrıntılı bilgi için, forumumuzda bulunan hiperprolaktinemi prolaktin hormon yüksekliği adlı konumuzu inceleyebilirsiniz. Geçmiş olsun. :)

3. Genç Anne

Genç Anne Kayıtsız Kullanıcılar

Ben de aynı sorunu yaşıyorum.Prolaktin değerim 58.2 çıktı doktor dostinex ilacını verdi.Yeni kullanmaya başladım,yan etkisi var mı bilmiyorum
    Kaça düşürmem gerek çok yüksek sayılır mı?

4. destinaKayıtsız Üye

destinaKayıtsız Üye Kayıtsız Kullanıcılar

Prolaktin

Hipofizbezi büyümesi sonucu 4 kez ameliyat oldum ilk 2 si burundan girilerek diğer 2 si kafatası açılarak oldu şuanda ameliyat olalı 4 ay oldu ilaçlarımı düzenli içmeme rağmen prolaktin değerlerim 200 ün altına düşmüyor bana önerebileceğiz başka bir çözüm varmı acaba

prolaktin hormonu nedir kaç olmalı kızlar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. prolaktin hormonu yüksek çıkanlar görüşlerinizi bekliyorum!

prolaktin hormonu prolaktin hormonu normal değerleri değerleri yüksekliği sorunu olan arkadaşlar prolaktini yüksek olup hamile kalanlar arkadaşlar ben hormon testi yaptırdım ve prolaktin hormonu 56 çıktı. yüksekmiş bu hamileliğe engelmidir.dostinex verdi doktor bunu kullansam geçermi değerler düşermi yaşayan arkadaş varmı bu durumu.birde o hapı içerken hamile kalırsam bi sorun...
  2. Tüp bebek sonrası beta hcg değerleri kaç olmalı kızlar

Kızlar ben 11 gün önce tüp bebek için embriyo transferi yaptırdım acaba tüp bebek sonrası gebelik testi yaptığımda bu değerlerin ne olması gerekiyor. Tek beta hcg testi yaptırdığımda kesin hamileyim yada değilim diyebilmem için değerler ne olmalı ? Tşk.
  3. Prolaktin Hormonu Nedir?

[B]prolaktin hormonu prolaktin hormonu yüksekliği prolaktin hormonu bilgileri[/B] Prolaktin hormonu süt hormonudur. Asıl görevi memelerde süt oluşumunu yapmakta olup gebelik dönemin de süt yapımının gerçekleşmesini sağlamaktadır. Prolaktin hormonu hakkında detaylı bilgi edinmek isteyenler için uzmanlardan edindiğimiz bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Normal şartlarda kadın gebe kaldığında...
  4. Beta Hcg nedir örnek sonuçlar ve değeri kaç olmalı

[B]hcg nedir,hcg kaç olunca hamile olunur,hcg değerleri,hcg gebelik değerleri,hcg hamilelik değerleri,hacg örnekleri,beta hcg hakkında bilgiler[/B] [ATTACH=full]39983[/ATTACH] Beta Hcg: Gebe olmayan bir kadında normal B Hcg değeri 0-10 mlU/ml dir. Gebelik döneminde ise sperm yumurtayı dölledikten ilk 7 ile 12 gün sonra B Hcg değeri yükselmeye başlar ve bu durum bize gebelik olduğunu...
  5. Arkadaşlar prolaktin hormonu yüksek çıkıp dostinex kullanan var mı ???

prolaktin hormonum 48.90 çıktı yani baya yüksek, doktorum bana dostinex hap verdi fakat biz bebek istiyoruz, kafam karıştı bu hapı kullanma esnasında hamile kalmak ne derece doğru acaba, tecrübesi olan arkadaşlar lütfen destek !!!

Sayfayı Paylaş