gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

PSY twitter adresi var mı lütfeennnnn

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

PSY hayranı 3 genç kızız ve Tepebaşı konserinde de ordaydık.Sizden ricamız PSY twitter adresini buraya yazmanız Teşekkürlerrrrr:)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Gangnam Style Koreli müzisyen PSY'nin 2012 yılı yapımı şarkısı. Komik, ritmik ve Park Jae-sang'ın alışılmadık dans figürlerinden dolayı çok büyük ilgi gören şarkıcı Twitter Adresine Buradan Ulaşabilirsiniz...

PSY twitter adresi var mı lütfeennnnn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kanuni sultan süleyman hastanesi nerede adresi var mı kızlar

kanuni sultan süleyman hastanesi nerede adresi var mı kızlar

Kızlar istanbuldan katılıyorum sitenize kanuni sultan süleyman hastanesi istanbulda halkalıdaymışta tam olarak yeri nerede nasıl giderim oraya bilen yazsın yav :D:D
  2. kızlar çağatay ulusoy facebook adresi var mı

kızlar çağatay ulusoy facebook adresi var mı

Selam kızlar ben çok koyu bir çağatay ulusoy hayranıyım ve sizden de çağatay ulusoy ile ilgili bir bilgi istiyeceğim acaba çağatay ulusoy facebook adresi varmı daha doğrusu içinizde adresini bilen var mı:S
  3. Ünlülerin açık adresleri var mı sizde ?

Ünlülerin açık adresleri var mı sizde ?

Acaba ünlülerin adresleri sitenize var mı? Ya da şöyle diyeyim hangi ünlülerin adreslerine ulaşabiliriz sitenizden ?
  4. Murat Bozun twitter adresini bilen var mı ?

Murat Bozun twitter adresini bilen var mı ?

Acilen murat boz un twitter adresini bulmam lazım.Melekler ne olur mutlaka biriniz biliyorsunuzdur, murat bozun twitter adresi nedir ? :S
  5. şahan gökbakarın twitter adresi nedir?

şahan gökbakarın twitter adresi nedir?

Kızlar tweetera yeni üye oldum ve Şahan Gökbakarın gerçek twitter adresini öğrenmek istiyorum bilen varmı aranızda acaba ?

Sayfayı Paylaş