gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

''Rabbim Allah Diyeceğim'' İlahisi Sözleri Burada...

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

rabbim Allah diyeceğim, ilahisi, sözleri, nedir, nasıl bulabilirim, ile ilgili bilgiler burada melekler

''Rabbim Allah Diyeceğim'' ilahisinin sözlerini merak edenler için ekliyoruz melekler :)

RABBİM ALLAH DİYECEĞİM

İnse başıma bin yumruk
    Rabbim Allah diyeceğim
    Aksa kanım oluk oluk
    Rabbim Allah diyeceğim

Yusuf gibi düşsem suya
    Atsalar beni kuyuya
    Nice şeref duya duya
    Rabbim Allah diyeceğim

Sürseler yaban eline
    Atsalar zindan evine
    Haykırıp zindan evine
    Rabbim Allah diyeceğim

Elekten süzseler beni
    Taş ile ezseler beni
    Haykırıp gönülden yine
    Rabbim Allah diyeceğim

Ecelden gelip öleceğim
    Ben kabre gireceğim
    Melekler sual sorunca
    Rabbim Allah diyeceğim

Baş koymuşum ben bu yola
    Ölüm bana düğün ola
    Hem başında hem sonunda
    Rabbim Allah diyeceğim

''Rabbim Allah Diyeceğim'' İlahisi Sözleri Burada... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Allah Allah Dedikçe İlahisi sözleri

Allah Allah Dedikçe İlahisi sözleri

Allah Allah Dedikçe İlahisi Gelin Allah diyelim Kalpten pası silelim Alemler seyredelim Allah Allah dedikçe. Nerde tevhid çekilir Melekler saf saf gelir Hepsi tekbir getirir Allah Allah dedikçe. Zikri Hakka başlandı İsm-i Celal hızlandı Arş-ı A’la sallandı Allah Allah dedikçe. Gönüller şadan olur Kaygudan azad olur Can mülkü abad olur Allah Allah dedikçe. Gafil olma Naci ya! Hakkı zikret...
  2. Allah İlahisi sözleri

Allah İlahisi sözleri

Allah İlahisi Ömrün bitirmiş viranemiyem Aklın yitirmiş divanemiyem Allahu Allah Allahu Allah Allahu Allah Allahu Allah Kanat vururum döner dururum Yanar kurururm pervanemiyem Allahu Allah Allahu Allah Allahu Allah Allahu Allah Yaşlı gözlerim tutmaz dizlerim Yolun izlerim mestanemiyem Allahu Allah Allahu Allah Allahu Allah Allahu Allah Aşkî can feda olsa ne fayda Aşk oku yayda kemanemiyem...
  3. seni sordum ilahisi sözleri burada

seni sordum ilahisi sözleri burada

Seni sordum mekke'nin hira mağrasına Seni sordum yesrib'in tenin kokan taşına Seni sordum taif'in mahsun sokaklarına Seni sordum ey resul seni sordum dün gece Sana gelen yollarda ellerimi kırdılar Sana gelen yollarda bedenimi yaktılar Sana gelen yollarda gözlerimi oydular Sana geldim ey resul sana geldim dün gece Gösterdiler camini o kutlu mekanını Gösterdiler evini kokun dolu haneni...
  4. Rabbim Allah diyeceğim ilahisinin sözleri var mı

Rabbim Allah diyeceğim ilahisinin sözleri var mı

Herkese iyi Ramazanlar diliyorum, Rabbim Allah diyeceğim ilahisinin sözleri var mı bu ilahi sözleri lazım. Allah hepinizin hayırlarını ve oruçlarını dualarını kabul eylesin. Selametle.....
  5. Michael Jackson Allah ilahisi Give thanks to Allah sözleri

Michael Jackson Allah ilahisi Give thanks to Allah sözleri

Michael Jackson Allah ilahisi Give thanks to Allah sözleri hani vardı ya bir şarkısı Michael Jackson Allah ilahisi Give thanks to Allah şarkısını işte o şarkının sözlerini yazmanızı istiyorum sizden

Sayfayı Paylaş