gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Radyoloji Uzmanından Önemli Tavsiyeler

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

önemli sağlık bilgileri, sağlık bilgileri, uzman sağlık önerileri Günlük hayatımız da belki de defalarca bilmeden de olsa sağlığımızı tehlikeye kendi ellerimizle atıyoruz. Radyasyon salan cep telefonlar çoluk çocuk her yaştan kişilerin en sık kullandığı bir iletişim aleti... Oysa cep telefonları büyük ölçüde radyasyon yayıyor ve insanoğlu kendini bile bile tehlikeye atıyor. Radyoloji uzmanından sağlığınız için çok önemli açıklamış olduğu bilgileri sizler için paylaşıyoruz.
    radyasyon.jpg

Son düzenleme: 20 Şubat 2014
    TİTAN ve karakuzu bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Vay beeee sunlara bako_O Günde 2 kere kahve icmeyin kismini anlamadim ben yaa :S

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    :haha:

4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    * Telefona SOL kulağınızla cevap verin. Aynen öyle yapıyorum alışkanlık :D:D
    * Günde 2 (iki) kere kahve içmeyin. Kahve sevmem, aklıma gelirse bir fincan yeter :D:D
    * SOĞUK su ile hap almayın. Hep soğuk su içerim, hapı ılıkla içeyim bari :D:D
    * 19 'dan sonra yemek yemeyin. Yemiyorum zaten :D:D
    * Tükettiğiniz YAĞLI gıdaların miktarını azaltın. Yağlı gıdayla işim olmaz :D:D
    * Sabahları daha çok, akşamları ise daha az SU için. Aynen öyle yapıyorum :D:D
    * Cep telefonu BATARYA'ları ile mesafenizi uzak tutun. İşte o olmuyor, gece başucumda şarj ederim telefonumu :S
    * UZUN süre kulaklık takmayın. Sadece spor salonunda :D:D
    * Gece 10 sabah 06, en ideal uyuma saatleridir Gece 10 mümkün değil, ama sabah 6 uyanış saatim :D:D
    * Uyku öncesi İLAÇ aldıktan sonra hemen uzanmayın. İlaç çok nadir içerim:D:D
    * Şarjınız SON çizgiye indiğinde, yani çok çok az bir şarj seviyesinde iken telefona cevap vermeyin, zira yaydığı radyasyon 1000 kat fazladır. Şarj bitmeye yakın hemen doldururum, bekletmem zaten öyle..:)

5. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    :hih: gülme

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Şarz çizgisinin son tıkına geldiğindeki tehlikeyi ben mesela bilmiyordum. Hatta eğer biriyle konuşuyorsam arada birde "çabuk çabuk şarzım bitecek" diyede arada uyardığım da oluyordur hahaha

Radyoloji Uzmanından Önemli Tavsiyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çocuklarımız için önemli tavsiyeler

çocuklarımız için önemli tavsiyeler

Çocuklar için çok önemli: Olumsuz görüntü veya olaylar karşısında kanalı değiştirmek çocuklar için çok önemli bir mesajdır. Çocuk, “Demek ki bu yapılan yanlış!” diyebilir. Ancak aile sessiz kalırsa çocuk bunu oradaki olumsuzluklara ailenin onayı gibi algılayabilir Sorumlulukları, merhamete kurban etmeyin: Özel ilgi gören çocuklar kıymet bilmiyor. Denizde yaşayan balığın suyun kıymetini...
  2. Sağlıkla ilgili önemli tavsiyeler

Sağlıkla ilgili önemli tavsiyeler

Sağlıklı olmak istiyorsak bir takım şeylerden vazgeçmemiz gerekiyor meleklerim bunu hepimiz biliyoruz..Küçük fikirler hayatımızı kurtarıyor aslında.Şimdi o küçük ama önemi kocaman olan fikirlere bir bakalım -Telefona SOL kulağınızla cevap verin -Günde İKİ kere kahve içmeyin -SOĞUK su ile hap almayın -Akşam 7'den sonra YEMEK yemeyin -Tükettiğiniz YAĞLI gidaların miktarını azaltın -Sabahları...
  3. Uzmanından Balık Pişirme Tavsiyeleri

Uzmanından Balık Pişirme Tavsiyeleri

sardalya kızartma sardalya kızartması Her yaştan kadın erkek çoluk çocuk balığı tüketmeli ve sıklıkla mutfaklarımıza koymalıyız.En vitamınli ve doğal besinlerin başında gelen balığı en lezzetli ve uygun şekilde pişirmeniz için sizlere uzmanından gerekli olan tavsiyeleri paylaşıyorum. Çimşit, ızgaranın, en doğal ve sonucu en lezzetli balık pişirme şekli olduğunu belirterek, "Izgara...
  4. Taze Annelere Önemli Tavsiyeler!

Taze Annelere Önemli Tavsiyeler!

yeni annelere öneriler yeni annelere tavsiyeler Sevgili melekler, doktorunuzdan hamile olduğunuz haberini ilk aldığınız anı mutlaka unutmamışsınızdır. Şimdi ise bebeğinize kavuşacağınız anı iple çekiyor olabilirsiniz. Şunu unutmayınki ebeveyn olmak dünyanın en zor işlerinden birisidir. Ancak karşılığı ise paha biçilmezdir. Biz de mutluluğunuzda birazcık katkımız olsun istiyoruz ve yeni...
  5. Uzmanından Gelinlik Seçimi Hakkında Önemli Tavsiyeler

Uzmanından Gelinlik Seçimi Hakkında Önemli Tavsiyeler

gelinlik nasıl seçilir, gelinlik seçimi, gelinlik seçimi nasıl olmalı Sevgili melekler, yeni bir yıla girmemizle birlikte bu yıl için evlilik planları yapan ve hazırlıklar için araştırmalara başlayan gelin adaylarına Gürsoy Moda Evi’nin Genel Müdürü Ali GÜRSOY’dan gelinlik seçimi hakkında bilgiler alıyoruz. Bu önemli detayları dikkate alarak siz de vücut tipinize ve zevkinize en uygun...

Sayfayı Paylaş