gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Rafet El Roman - Güzel Hayat

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Seni gördügüm ilk bulustugum
    Ilk kez öptügüm o yerdeyim simdi
    Ilk gün ki gibi elimde bir gül
    Kiyafetim sik seni bekliyorum

Biliyorum gelemezsin
    Biliyorum dönemezsin
    Ne yapsam ah nereye gitsem?
    Ne söylesem, kimi dinlesem?
    Güzel hayat aci hayat
    Ne kaldi neyim var

Mevsim ilkbahar günlerden pazar
    Seker bayrami çocuk olmak güzel
    Biraz mutsuzum biraz da yalniz
    Affet agliyorum, çok özlüyorum

Biliyorum gelemezsin
    Biliyorum dönemezsin
    Ne yapsam ah nereye gitsem?
    Ne söylesem, kimi dinlesem?
    Güzel hayat aci hayat
    Ne kaldi neyim var
    Güzel hayat

Rafet El Roman - Güzel Hayat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rafet El Roman - Şu Hayatta

Rafet El Roman - Şu Hayatta

Yaz mevsimi her taraf güneş Söyle bir şehri geziyorum Bir kaç adam oturmuş kahvede Mevzu yine bu zamanki gençler Sokaklarda oynayan çocuklar Okuldan çıkan talebeler Durakta bekleyen insanlar Kimisi elinde gazete Şu hayatta neler oluyor Şu hayatta neler bitiyor Her şeyin bir zevki varmış Kadın erkek paylaşılmış Hayat dolu mucizelerle Duygularla hisler aynı Eğer insan seviyorsa Sen de...
  2. Rafet El Roman - Hayat Hüzünlü

Rafet El Roman - Hayat Hüzünlü

hayat hüzünlü rafet el roman rafet el roman hayat hüzünlü Ah mutluluk sesime yüzüme yakışmıyor Gözlerim yorgun ifadem hüzünlü tükendim Şapkam başımda ellerim cebimde gidiyorum Yeniden mi başlasam acaba Yeniden doğmak gibi var ya Çek git buralardan diyorum Sonu ne olursa olsun Sebebi neyse bedeli neyse öderim Nedeni varsa eceli varsa ölürüm Ah yalnızım biri var ki onu çok özledim Beni tanır...
  3. Rafet El Roman - Eyvah

Rafet El Roman - Eyvah

Gönlümün kapısı kapalıydı Gelip geçici aşklardan usandı Bir daha asla sevemem sandım Seni yaşadıktan sonra yanıldım Güller ve laleler açıyordu Rengarenk kelebekler uçuyordu Yemyeşil çimenlerin üzerinde Kumrular gibi sevişirdik Eyvah Bu güzellik bu şirinlik senin mi O gülüşler öpücükler benim mi Eyvah Eyvah Seviyorum özlüyorum hala Gözlerimde tütüyor son sevdan Eyvah...
  4. Rafet el Roman resimleri

Rafet el Roman resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Rafet El Romanın oğlu

Rafet El Romanın oğlu

rafet el romanın oğlu edvan baray annesi sevgilisi resimleri haberleri burada arkadaşlar. İki kızının annesi Tuğba Altıntop'tan olaylı bir şekilde ayrıldıktan sonra, Almanya'da yaşayan Yeşim Eryıldırımla birliktelik yaşayan ve bu aşktan da bir oğlu olan Rafet El Roman'ın oğlu ilk defa görüntülendi Melek'lerim. Rafet El Roman’ın Tuğba Altıntop’tan boşandıktan sonra ilişki yaşadığı Yeşim...

Sayfayı Paylaş