gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.217
    Ödül Puanları:
    113

Rafet El Roman - En Güzel Günler Senin Olsun

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

en güzel aşk romanlarının isimleri en güzel romanlar aşk romanları isimleri En Güzel Günler Senin Olsun

En güzel günler, en güzel yillar
    Senin olsun senin olsun
    Ben neler verdim, ben neler cektim
    Dostu, düsmani, ASKida gördüm
    Kadere yasma birkez olsun küsmedim
    Her gün biraz, biraz daha umutluyum

Ne yapalim olmadi
    Bir baska bahara kaldi
    Daha neler, ne günler göreceksin

En güzel yillar en güzel anlar
    Senin olsun, senin olsun

Hadi gül, gül biraz gözlerinde bayram olsun
    Disarida günes acmis gel kosalim

Ne yapalim olmadi
    Bir baska bahara kaldi
    Daha neler, ne günler yasnacak
    Hadi gül, gül biraz gülde gönlün avunsun
    Disarida günes acmis gel kosalim

En güzel günler, en güzel yillar
    Senin olsun, senin olsun

Söz& Müzik; Rafet El Roman

Rafet El Roman - En Güzel Günler Senin Olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rafet El Roman - Seni Sevmiyorum

Rafet El Roman - Seni Sevmiyorum

rafet el roman inan artık seni hiç sevmiyorum şarkı sözü rafet el roman inan artık seni hiç sevmiyorum şarkı sözleri İnan artık seni hiç sevmiyorum İnan artık seni hiç istemiyorum O eskidendi artık hepsi bitti Sensiz de çok iyi, iyi yaşıyorum Bir bilsen sevgilim Ne kadar şu kalbim Sızlıyor aniden Sseni bir yerde görsem Yine de boynumu sana karşı eğmem Gururumla devam yolumdan giderim Hiç...
  2. Rafet El Roman - Seni Seviyorum

Rafet El Roman - Seni Seviyorum

Sen bilemezsin ne çektiriyor, Yokluğun bana Sevgilim Bitmez sorular, Uzar geceler, O düşünceler, üzüntüler. Sen gençliğimin büyük parçası Sen gençliğimin anlamı. Biz neler neler yaşadık beraber, Kalın bir roman kitap gibi. Sen gittiğin an, çaresiz kalır, Aklim karışır rahat edemem. Moralim bozulur, canim sıkılır, Sen bilemezsin daha neler. Bak ne diyorum, gizlemiyorum, Sensiz yasamak zor...
  3. Rafet El Roman - Herşey Senin Elinde

Rafet El Roman - Herşey Senin Elinde

gokyuzu kara, kara bulutlu yeryuzu gece gunduz huzunlu care tukenmis kotuler kazanmıs son yolculugum bilinmezlige dur bir an kalbinin sesini dinle derin bir nefes alıp dusun bir kere can senin hayat senin herşet senin elinde(2) ellerim kuru gozlerim yaslı yuzum catlamıs susuz bir bahar care tukenmis kotuler kazanmıs son yolculugum bilinmezlige dur bir an kalbinin sesini dinle derin bir...
  4. Rafet El Roman - Güzelim Yıllar

Rafet El Roman - Güzelim Yıllar

git tam zamanı git zaten yalandı sen sevemedinki benim seni sevdiğim gibi.. sus konuşma kalsın dur dokunma yansın ahh bilemedinki seni nasıl sevdiğimi kader ben nerden bilirdimki ayrılık öyle zorki sürgün gibi beter ahh seni başka kollarda bambaşka yar ellerde görmek ölüm gelir o gzelim yıllar seni hatırlatır hergün geçtiğim yollar seni yaşarım içimde simsiyah saçlar beni öldüren o gözler büyü...
  5. Rafet El Roman - Güzel Hayat

Rafet El Roman - Güzel Hayat

Seni gördügüm ilk bulustugum Ilk kez öptügüm o yerdeyim simdi Ilk gün ki gibi elimde bir gül Kiyafetim sik seni bekliyorum Biliyorum gelemezsin Biliyorum dönemezsin Ne yapsam ah nereye gitsem? Ne söylesem, kimi dinlesem? Güzel hayat aci hayat Ne kaldi neyim var Mevsim ilkbahar günlerden pazar Seker bayrami çocuk olmak güzel Biraz mutsuzum biraz da yalniz Affet agliyorum, çok özlüyorum...

Sayfayı Paylaş