gebe
  1. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Rafet El Roman Bir Roman Gibi Albümü 2008 - Albüm Tanıtımı

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında UzakMavi tarafından paylaşıldı.

Rafet El Roman Bir Roman Gibi Albümü 2008 - Albüm Tanıtımı [​IMG]

Slow müzik denilince akla ilk gelen isimlerden biri olan ve bu alanda pop müziğinin en değerli temsilcilerinden olan Rafet El Roman iki yıl gibi uzun bir aradan sonra Bir Roman Gibi albümüyle tekrar sevenleriyle buluşuyor. Yaptığı slow müziklerle gönüllerde taht kuran Rafet El Roman bu albümde çıkış parçası olarak “Sevdim ama sonu yoktu” şarkısını seçmiş. Bu zamanlarda slow müziğe aç kalmışken böyle bir albümle tekrar ortaya çıkması sevindirici. Ayrıca bu albümünde en iddialı şarkısı “Aşk-ı Virane’yi” hayranı Yusuf Güneyle birlikte yorumlamış. Ayrıca Yusuf Güney çok ilginç bir hayat hikayesinde de sahip. Rafet El Roman hayranı olduğu için ve onunla tanışmak için müziğe başlamış ve konserde Rafet El Roman’la tanışmış.

Ulus Müzik etiketiyle piyasaya çıkan “Bir Roman Gibi”nin prodüktörlüğünü Rafet El Roman; müzik direktörlüğünü ise Avrupa’nın önemli müzisyenlerinden Steffen Müller yaptı.

Rafet El Roman: “Bir Roman Gibi” şarkı listesi:

1. Sevdim Ama Sonu Yoktu
    Söz: Rafet El Roman, Gülten Türk Beste: Can Sanıbelli, Okan Akdeniz
    2. Aşk-ı Virane
    Söz & Beste: Yusuf Güney Düet: Yusuf Güney
    3. Son Veda
    Söz: Rafet El Roman Beste: Rafet El Roman, Can Sanıbelli, Erman Türköz
    4. Seni Seviyorum
    Söz & Beste: Rafet El Roman Düet: Sinem
    5. Ömrümün Sahibi
    Söz: Rafet El Roman Beste: Rafet El Roman, Can Sanıbelli
    6. Yaşananlar Anlatılmaz
    Söz: Rafet El Roman, İskender Türsen Beste: Rafet El Roman, Can Sanıbelli
    7. Aşkından Haber Ver
    Söz: Rafet El Roman Beste: Rafet El Roman, Can Sanıbelli
    8. Ohne Sie (Sensiz)
    Söz & Beste: Rafet El Roman, Zafer Yılmaz
    9. Ne Oldu O Günlere
    Söz & Beste: Rafet El Roman
    10. Bilsen De Bilmesen De
    Söz & Beste: Rafet El Roman

Rafet El Roman Bir Roman Gibi Albümü 2008 - Albüm Tanıtımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rafet El Roman - Eyvah

Rafet El Roman - Eyvah

Gönlümün kapısı kapalıydı Gelip geçici aşklardan usandı Bir daha asla sevemem sandım Seni yaşadıktan sonra yanıldım Güller ve laleler açıyordu Rengarenk kelebekler uçuyordu Yemyeşil çimenlerin üzerinde Kumrular gibi sevişirdik Eyvah Bu güzellik bu şirinlik senin mi O gülüşler öpücükler benim mi Eyvah Eyvah Seviyorum özlüyorum hala Gözlerimde tütüyor son sevdan Eyvah...
  2. Rafet El Roman - Bir Melek Diliyorum

Rafet El Roman - Bir Melek Diliyorum

rafet el roman bir melek arıyorum rafet el roman dileniyorum Bir baba oğluna sarılmış ağlıyor Bir ana kucağında bebeği dileniyor Hayat acımasız soğuk ve zalim Haksız ve hain bazı insanlara Talih zamanla döner dolaşır Seni de bulur, verir ya alır Bir melek diliyorum tanrıdan muhtaçlara Çaresiz, yuvasız aç susuz çocuklara Bir melek diliyorum sevgiden yoksunlara Suçsuz olan esirlere, mahkumlara,...
  3. Bir Roman Gibi - Rafet El Roman Emre Müzik - 2008

Bir Roman Gibi - Rafet El Roman Emre Müzik - 2008

Bir Roman Gibi - Rafet El Roman Emre Müzik - 2008 Romantik pop müziğin ülkemizdeki en önemli temsilcisi Rafet El Roman, iki yıllık bir aradan sonra, bu yaza damgasını vuracak muhteşem bir albümle aramıza geri dönüyor. 1995 yılında ‘Seni Seviyorum’ diyerek müzik hayatına merhaba diyen ve 13 yıllık müzik kariyerinde çıkardığı 8 albümle kendisine apayrı bir yer edinen sanatçı; 9.albümü...
  4. Rafet el Roman resimleri

Rafet el Roman resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Rafet El Romanın oğlu

Rafet El Romanın oğlu

rafet el romanın oğlu edvan baray annesi sevgilisi resimleri haberleri burada arkadaşlar. İki kızının annesi Tuğba Altıntop'tan olaylı bir şekilde ayrıldıktan sonra, Almanya'da yaşayan Yeşim Eryıldırımla birliktelik yaşayan ve bu aşktan da bir oğlu olan Rafet El Roman'ın oğlu ilk defa görüntülendi Melek'lerim. Rafet El Roman’ın Tuğba Altıntop’tan boşandıktan sonra ilişki yaşadığı Yeşim...

Sayfayı Paylaş