gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

rahibelerden esinlenen modacının kıyafetleri!!!=)

Konu, 'Çöplük' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Güzellikleriyle öne çıkartılan rahibeler Vatikan’ın favori fikri olmazken, moda dünyası esinlenmek için onları seçmişti.
    Dünyaca ünlü Pop dergisi güz sayısı için kapağına Agyness Deyn’i rahibe olarak taşıdı. “Miss Rahibe İtalya” yarışması fikri çıktı, ancak derhal iptal edildi. Önümüzdeki mevsim için tasarımcıların ortak paydasında rahibe kıyafetlerinden bolca esinti vardı.

Roland Mouret

Moschino

Jill Stuart

Chanel

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: rahibelerden esinlenen modacının kıyafetleri!!!=)

zarif duruyorlar ama emeklerine saglık :salıncak:

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: rahibelerden esinlenen modacının kıyafetleri!!!=)

sağol canımmm:dancing:

rahibelerden esinlenen modacının kıyafetleri!!!=) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Modacımdan vazgeçmem

Modacımdan vazgeçmem

Gülben Ergen İzmirli genç bi modacıyla beraber çalıştığı iddaalarını yalanladı. Gülben Ergen Birlikte sayısız Açıkhava ve Rumeli konseri yaptık.Ben ondan vazgeçmem.Tabiiki baş ka modacılar orda kıyafet dikebilirler ama bunlar Cana ablanın bilgisi ve kontölü altında olur.Ben onun manevi kızıyım.Bu 20 yıl daha sürer.
  2. tüm kadınlar modacıdır

tüm kadınlar modacıdır

Moda dergileri ve vitrinler, modada yaşanan son gelişmeleri, son trendleri ayağımıza kadar getiriyor. Ama o modelleri, o tarzları alıp birebir uygulayan çok fazla insan da yok. Çünkü aslında hepimiz kendi özgün tarzımızı yaratıyoruz. Dergiler, gazeteler, reklamlar, mağaza vitrinleri... Hepsi bizi modanın son akımlarından haberdar etmek için çalışıp didiniyor. Peki kaçımız dergileri süsleyen o...
  3. Rahibeler moda dünyasına ilham verdi

Rahibeler moda dünyasına ilham verdi

Güzellikleriyle öne çıkartılan rahibeler Vatikan’ın favori fikri olmazken moda dünyası esinlenmek için onları seçmişti. Dünyaca ünlü Pop dergisi güz sayısı için kapağına Agyness Deyn’i rahibe olarak taşıdı. “Miss Rahibe İtalya” yarışması fikri çıktı ancak derhal iptal edildi. Önümüzdeki mevsim için tasarımcıların ortak paydasında rahibe kıyafetlerinden bolca esinti vardı. Roland Mouret...
  4. Bana Ünlü Modacıların Tasarımları lazım

Bana Ünlü Modacıların Tasarımları lazım

Merhaba ben kendi çapımda elbise tasarlıyorum evet henüz çok yeniyim ve kendim için bir gardrop yapmayı düşünüyorum ama bir kaç örnek lazım ve Ünlü Modacıların Tasarımlarından esinlenmek istiyorum acaba mümkünse bana Ünlü Modacıların Tasarımlarından bir kaç örnek verebilir misiniz?
  5. Modacı Hakan Akkaya Serbest!

Modacı Hakan Akkaya Serbest!

hakan akkaya hakan akkaya haberleri Sevgili melekler, Bugün Ne Giysem yarışması jüri üyelerinden modacı Hakan Akkaya geçtiğimiz gün uyuşturucu kullanımına yer temin etmekten adliyeye sevk edilmişti. Akkaya yapılan işlemlerin ardından serbest bırakıldı. Uyuşturucu kullanımı için yer temin etmekle suçlanan ünlü modacı, savcılık sorgusunun ardından serbest bırakıldı. Akkaya ile birlikte...

Sayfayı Paylaş