gebe
  1. grsn28

grsn28 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

rahim filmi

Konu, 'Deneme Odası' kısmında grsn28 tarafından paylaşıldı.

kızlar ilk başta merhaba ben yeni üye oldum buraya ben bebek için tedavi görüyorum ama klomen verdi daha sonra adetin bittikten sonra rahim filmi çektireceksin dedi bunun hakkında beni bilgilendirirseniz sevinirim var mı rahim filmi çektirenn

2. n.büşra

n.büşra Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    canım benim tüplerinde tıkanıklık varmı diye bakıcaklarbende çektircem de tüp bebek yaptırıcaz o yüzden bakalım hakkımzda hayırlısı olsn...

grsn28 bunu beğendi.
  3. guzmelegi

guzmelegi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    156
    Ödül Puanları:
    43
    Insallah hamile cikarsin bnde hamile olmak istyrm ama hamile habrni dyunca agladigim oluyor burdan hamilelik haberini almak dilegiyle canim:bebem:

4. grsn28

grsn28 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inş hakkımız da hayırlısı olur eşim de sperm hızı yavaş ama spermleri sınırda olduğu için ürolojiye yönlendirmedi eşimi geçen seneki spermigrom testleri ile kadın doğuma gittik sadece bana ilaç yazdı inofolic ve folbiol

5. grsn28

grsn28 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çektirdin i rahim filmini

6. n.büşra

n.büşra Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    yok canım çektirmedim daha ramazandan sonra inş..

7. guzmelegi

guzmelegi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    156
    Ödül Puanları:
    43
    hkkMzda hyrlisi canim bzde srn yok ama olmuktirecem ama koyr bn rahim filmi cektrcm ama korkuyrm

8. BAŞAK.ece

BAŞAK.ece Forum Okuru

hepiniziz hakkınızda hayırlısı olsun :)

*BİRİCİK*, ayla89 ve *Lena* bunu beğendi.
rahim filmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rahim filmi hakkında genel bilgiler

Rahim filmi hakkında genel bilgiler

bu konu;rahim filmi nedir,hsg nedir acılı bir işlemmidir hakkında bilgiler vermektedir İnfertilite nedenleri bazen çok kolay saptanıp çözümlenebilirken bazen de sorunları çözmek oldukça zordur.Rahim filmi bir Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı ve Radyoloji Uzmanı veya Teknisyeni tarafından beraberce uygulanır. HSG uygulanması öncesinde detaylı bir jinekolojik değerlendirme yapılır. Bu...
  2. izmirde (hsg)rahim filmi çektirenler

izmirde (hsg)rahim filmi çektirenler

aciiiillllll...arkadaşlar ben ege üniversitesinde bebek tedavisine başladım ama benden rahim filmi istediler,üniversitenin randevusu doluymuş,tepecik kadın doğum hastanesininde doluymuş randevuları,başkada resmi evrağımla (emekli sandığı) rahim filmini çekincem bir yer varmı bildiğiniz yada uygun fiyata güvenilir bir hastane çok pahalıya çekiyorlar ne yapcam ya biri bana yardım etsin ne olur.:18:
  3. hsg(rahim filmi)!

hsg(rahim filmi)!

selam ben pazartesi günü rahim filmi çekilceğim ama çok tereddütlüyüm ve korkuyorum ağrısının kısa bir süre olduğunu doktorum söyledi acaba acısı ,yanması veya herhangi birşey oluyormu dayanabilirmiyim süresi ne kadar maksimum
  4. Ağrısız rahim filmi çektirmek mümkünmü?

Ağrısız rahim filmi çektirmek mümkünmü?

Pek çok kadın rahim filmi çektirmekten korkuyor. Anlatılan kötü hikayeler veya şahit olunan olumsuz örnekler nedeniyle aylarca hatta yıllarca rahim filmi çektirmekten kaçanlar var. Sadece rahim filmi istedi diye doktor değiştirenler var. Çocuk sahibi olmak için çeşitli ilaçlar deneyerek bu filmden kurtulmaya çalışanlar var. Birbiriyle çelişen ifadeler bin bir kafa karışıklığına sebep oluyor....
  5. Rahim filminden korkuyorum nasıl çekiliyor?

Rahim filminden korkuyorum nasıl çekiliyor?

Gebe kalamama nedenlerinin araştırılmasında yapılması gerekli standart bir incelemedir. Sıklıkla tüplerin geçirgenliğinin incelenmesi için uygulanmaktadır. Bazen rahim şekil anomalilerinde, myom ve polip gibi hastalıkların tanısında da kullanılmaktadır. Rahim filmi, adet kanının karın boşluğuna geçmesini önlemek ve aynı zamanda muhtemel bir gebeliğe zarar vermemek için, adet kanamasının...

Sayfayı Paylaş