gebe
  1. Kayıtsız Üye Leyla

Kayıtsız Üye Leyla Forum Okuru

Rahim İÇinde Ultrasonla bebek hiç görünmüyor yardım lütfen.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye Leyla tarafından paylaşıldı.

arkadaslar bende rahim icinde bebek hic görünmüyor..Doktorum saliya kadar beklememeiz gerektigini söyledi.ne yapacagimi bilmiyorum inseallah bir mucize gerceklesir. bu benim ikinci hamileligim ..malesef birincisinde düsük yaptim .nerede isi ümirahime kalmadi rahime veya tüplere zarar verecekler diye cok cok korkuyorum dua edin lütfennn

Rahim İÇinde Ultrasonla bebek hiç görünmüyor yardım lütfen. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek rahim içi gelişme geriliği

Bebek rahim içi gelişme geriliği

INTRA-UTERIN GELİŞME GERİLİĞİ (İUGG) İntra uterin (Rahim içi) gelişme geriliği (İUGG) terimi genel olarak doğum anında çocuk ağırlığının gebelik haftasına göre %10'un altında olmasıdır. Bu miadında doğumlarda bebek ağırlığının 2500 gramın altında olması anlamına gelir. Gebeliklerin %3-7'sinde...
  2. rahimde yara tedavisi için önerdiğiniz

rahimde yara tedavisi için önerdiğiniz

rahimde yara tedavisi için önerdiğiniz bir bitkisel çözüm varmı cevap verebilirmisiniz
  3. ankarada rahim filmi çektirenler!!! yardım lütfen!!!

ankarada rahim filmi çektirenler!!! yardım lütfen!!!

kızlar doktorum rahim filmi çekelim dedi ama hastane özel olduğu için 350 tl istediler.devlet hastanesinde ücretsiz çekiyorlar.kafam çok karıştı :S önerisi olan var mı? yardım edin lütfen...
  4. Bebeği ilk yıkama yardım lütfen

Bebeği ilk yıkama yardım lütfen

Kızlar yeni yeni ayaklandım bebeğimi evde allahtan kombi var sıcak ama ilk kez yıkayacağım ve bu benim bebeğim. Kayınvalidem yanımda yok. Benle eşim yıkayacak bugün karar verdik nelere dikkat edelim suyu kaç derece olsun. Dirsekle mi bakayım suyun sıcaklığına, hangi sabunu süreyim şampuan kullanayım mı ay heyecan yaptım. Lütfen ilk bebeğinizi nasıl yıkadınız bana yazar mısınız .Ama çabuk olun...
  5. lütfen yardım bebeğimi kaybettim:(((

lütfen yardım bebeğimi kaybettim:(((

30.uncu haftada katnımda bebeğim öldü sezaryenle alındı tekrar hamile kalıp bebeğim olsun istiyorum fakat doktor 6 ay beklememi söyledi benim gibi ölü doğum yapan varmı tekrardan bebek sahibi oldumu cvp larınıza çok ihtiyacım var etrafınızda 2 inci sezaryenla arka arkaya doğum yapan varmı bi sıkıntı yaşamışmı kendisi

Sayfayı Paylaş