gebe
  1. çiçekçi

çiçekçi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Rahimde perde amaliyatı olan varmı

Konu, 'Gebelik' kısmında çiçekçi tarafından paylaşıldı.

arkadaşalar rahimde perde amaliyatı olupta çocuğu olan varmı.ben 2 kez hamilelik geçirdim ama ikiside düştü.perde varmış ameliyat oldum 1 ay sonra kontrolüm var.yine düşmesinden endişeleniyorum.aynı şeyleri yaşayan varsa cevaplarınızı bekliyorum

2. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    canım gecmıs olsun ilk defa duydum valla böyle birşeyı
    Allah tez zamanda kurtarsın ve bebek sahıbı yapsın ınsallah

3. çiçekçi

çiçekçi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    amin canım inşallah bende daha önce duymamıştım ama başa gelince öğreniyorsun.Allah kimseye yaşatmasın

Rahimde perde amaliyatı olan varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 0.5 ucu olan varmı??

0.5 ucu olan varmı??

-0,5 ucu olan var mıı? + al canım - 0,5 kalemi olan var mıı + eeeee - 05 ucu olan var mı? + (derin bi sessizlik) -05 ucu olup da vermeyenin ...? + bende var. birdiğeri -valla duymamıştım ilkinde.. diğerleri biz de -0,5 tombo ucu olan varmııııııı +ohaaaaaa - 0,5 tombo 2B ucu olan var mı? + budaklı meşe odunu var yer misin? - !?!?!?!?!?! -0.5 ucun var mı? +yok -kopya veririm bulursan...
  2. Kombine Estetik Olan varmı?

Kombine Estetik Olan varmı?

kombine estetik nedir,kombine estetiğin riski varmı,kombine estetik nasıl yapılır,kombine estetik hakkında bilgiler Sınır tanımayan estetik cerrahi ve gelişmiş anestezi uygulamalarının sonucu olarak artık aynı seansta birden fazla ameliyatı olabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse yani burnunuzdan şikayetiniz var ve aynı zamanda karın germe estetiği ya da meme küçültme operasyonu da...
  3. Popo Estetiği Olan Varmı?

Popo Estetiği Olan Varmı?

popo estetiği nedir,kalça estetiği nedir,popo estetiği nasıl yapılır,popo estetiği yorumları,popo estetiği hakkında bilgiler Popo estetiği (Gluteal Lift-Popo Kaldırma Estetiği): Çoğu zaman poponun kaldırılması ve nadir olsa da poponun daha az belirgin hale gelmesi ve daha az dikkat çekmesi istenilir. Popo dikleştirme veya ‘gluteal lift’ konusundaki yaklaşım multidisipliner dir. Bel,...
  4. Rahimde perde olması kısırlık nedenimi?

Rahimde perde olması kısırlık nedenimi?

rahimde perde olması nedir,rahimde perde olmasının nedenleri,rahimde perde olmasının tedavisi,rahminde perde olanlar,rahimde perde hakkında bilgiler . Uterusun en sık görülen doğumsal anomalisidir. Rahim içi perde veya rahim içi bölme, çatal rahim, uterus septus, septat uterus gibi isimler de kullanılır. Bu perde rahimin en üstünden başlayarak rahim ağzına hatta bazen daha da aşağıya vajina...
  5. Çift rahimle hamile kalan varmı?

Çift rahimle hamile kalan varmı?

Anne karnındayken dişi fetusta rahim, iki küçük tüpten oluşmaya başlar. Fetus büyüdükçe bu tüpler birleşerek büyük, içi boş bir organı yani rahmi meydana getirirler. Bazen bu tüpler tam olarak birleşmezler ve her biri ayrı bir boşluk oluştururlar. Bu durumda çift rahimden bahsedilir. Çift rahimde, genelde her birinin ayrı rahim ağzı olur. Bazı çift rahimli kadınların vajinaları da çift olur...

Sayfayı Paylaş