gebe
  1. chochosun

chochosun Forum Okuru

regl sorunları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında chochosun tarafından paylaşıldı.

merhabalar ben 14 yaşındayım 23 şubatta ilk defa regl oldum fakat akşam bitti ve hala olmadım birdaha....

regl sorunları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uyku sorunlar

uyku sorunlar

UYKU BOZUKLUKLARI Uyku bozuklukları oldukça sık karşılaştığımız problemlerden biri.Gece uykusu saatleri önemli kişisel farklılıklar göstermekte.Örneğin bazılarımız erken yatıp erken kalkmayı,diğerleri ise geç yatıp geç kalkmayı tercih ederler.Geç yatanlar akşam saatlerinde erken yatanlar ise sabah saatlerinde daha verimli olurlar.Gece uyku saatini belirleyen önemli faktörlerden biri de uyku...
  2. Regl

Regl

Rüyasinda regl oldugunu görmek, dininin fesat olduguna isarettir. Karisinin regl oldugunu görmek, dünya islerinin zorlasacagina, eger karisi iyi ve dürüst bir kadin ise, dininin kuvvetine, bir kadinin hayiz oldugunu görmesi, onun bir mala sahip olacagina delalet eder. Gerek erkek ve gerek kadin hayiz oldugunu ve gusül edip elbisesini giydigini görmesi, dünyada ve ahirette istegine kavusacagina...
  3. Ergenlik Sorunları

Ergenlik Sorunları

ergenliğin sorunları ergenlik sorunları Ergenlik, çocuklukla erişkinlik arasında yer alan gelişim, ruhsal olgunlaşma ve yaşama hazırlık dönemi olarak tarif edilir.Geçiş evresi olan bu dönemde genç birey fizyolojik, biyolojik ve psikolojik alanlarda oldukça hızlı değişiklikler yaşar. Bu hızlı değişimlere bağlı olarak ergenin ruhsal ve duygusal dünyasında da bir takım değişiklikler olur ve buna...
  4. regl gecikmesi

regl gecikmesi

merhabalar,yaklasik iki sene dogum kontrol hapi kullanimindan sonra 22 mart persembe hap almayi biraktim bebek istegiyle ve 3gun sonra regl oldum yani 26mart pazartesi gunu,nisan ayini ortalarinda sankiregl olacakmisim gibi kasiklarimda agrilarim oldu ve goguslerimde siskinlik oldu ayriyetten kahverengimsi cok az camasirimda hafif lekeler gordum bir hafta boyunca,acaba bu gecikmem ve...
  5. Regl acil

Regl acil

Merhaba Adetim in 4. Günündeyim ilk gün çok agrili geçti 2. Günde keza öyle 3.gun bitti gibiydi rahatlamıştım 4.gunundetim bitti zannederken çok agrili bir sekilde kanamam oldu yoğun 23 yaşında evli bir bayanım adetim düzenli bir sekilde gerçekleşiyor.1 hafta önce jinekologa görünmüştüm hicbir sorunum yok sadece basit bir kıstım var yardımcı olursanız çok sevinirim...

Sayfayı Paylaş