gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Rengarenk Kurdele Bileklik Yapımı Resimli

Konu, 'Örgü Teknikleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kurdele bileklik yapımı bileklik yapımı

Sevgili melekler, evde kendi kendinize hobi olarak bileklik yapabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Yazın severek kullanacağınız bu bileklkler rengarenk kurdelelerden makrome tekniği kullanılarak yapılıyor. İşte kurdele bileklik yapımı...:tik:

Rengarenk Kurdele Bileklik Yapımı Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kurdela İle Çiçek Yapımı

Kurdela İle Çiçek Yapımı

kurdele çiçek yapımı kurdela çiçek yapımı kurdela gül kurdele ile kurdeleden gül
  2. rengarenk bileklikler

rengarenk bileklikler

artık altın ve gümüşün yerini daha çok renkli boncuklu takılar aldı özellikle gençler arasında.Tabi altının yerini hanımlar için hiç birsey tutmaz ama günlük hayatınızda renk katması için kullanabileceginiz modeller buyrun.....:)...
  3. Taşlı Rengarenk Bileklikler

Taşlı Rengarenk Bileklikler

Yaz İçin Kullanabileceğiniz Rengarenk Cıvıl Cıvıl Bileklikler :)
  4. Kurdela Nakışı büzgülü gül yapımı (resimli anlatım)

Kurdela Nakışı büzgülü gül yapımı (resimli anlatım)

kurdele işi gül yapımı kurdela nakışı gül yapımı kurdela ile resimli anlatım kurdele nakışı resimli Kurdela nakışı hayranıyım burada gül yapımını gösteriyor kızlar çok güzel görünüyor baksanıza :):) Pembe kurdelenin ucunu üçgen yaparak, dışa doğru katlayarak gülün orta kısmını oluşturuyoruz... Kurdeleyi kesmeden uç kısmından teyelliyoruz... Teyellediğimiz ipi büzerek gülü oluşturuyoruz......
  5. Kurdele nakışı ayçiçeği yapımı (resimli anlatım)

Kurdele nakışı ayçiçeği yapımı (resimli anlatım)

kurdele nakışı ayçiçeği yapımı kurdele nakışı ayçiçeği yapılışı yapımı nasıl yapılır anlatımlı örnekleri yapılışı resimli anlatımlı Sapsarı güzel bir ayçiçeği yapımı bunu istediğiniz yerde dekorasyon için kullanabilirsiniz çeyizinize kendi elinizle işleyebilirsiniz kızlar :):) 15 mm sarı kurdeleyi zik-zak oluşturacak şekilde, olabildiğince ince teyelleyip büzüyoruz...

Sayfayı Paylaş