gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Renkli Dekorasyon İsteyenlere

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

Bazılarımız aydınlık genellikle açık tonlarda ortam severken bazılarımız ise rengarenk tasarımları kullanır evinde. Şimdi sıra renkli kişiliklerde. Bakalım sevecek misiniz? [​IMG]

2. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    Fena degilmis. Emegine saglik cnm.

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Değişik bir stil:D paylaşım için teşekkürler cankuş:)

Renkli Dekorasyon İsteyenlere konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dekorasyonda renkli sıvıları kullanın

Dekorasyonda renkli sıvıları kullanın

Renkli vazolar Renkli dekorasyon fikirleri Cam vazo modellerini seçtiyseniz eğer bu cam vazolara renkli sıvılar koyarak çarpıcı dekorasyon objeleri yaratmanız mümkün. Bu renkli sıvıyı yapacağımız boyanın çiçeklere zarar vermeyecek kimyasal içeriklere sahip olması ayrıca önemli. ama yapma çiçekler kullanacaksanız o zaman sorun olmaz tabiki. Buyrun renkli sıvılarla dekorasyon fikri;
  2. Yepyeni Renkli Mesajlar İsteyenler Buraya !

Yepyeni Renkli Mesajlar İsteyenler Buraya !

Yeni Renkli Mesajlar Kısa Renkli Mesajlar Sevgili melekler, az önce paylaştığımız kısa yararlı mesajlar konumuzun ardından şimdi de bir misafirimizin isteği üzerine yeni renkli mesajlar konumuzu açıyoruz.. :) Yarınlarımı bekliyorum yarınlarımda seni görüyorum yarınlarımda bir renksin hayatımın anlamı Ben Seninle Hayatı Sevdim ve Ben Seninle hayatın renklerini benimsedim. Renkli...
  3. Renkli Giyinmek İsteyenlere Tavsiyeler

Renkli Giyinmek İsteyenlere Tavsiyeler

renkli giyinmek renkli giyim Sevgili melekleri bildiğiniz üzere bu yazın favori renkleri patlayan renkler. Son derece renski ve canlı olan yaz sezonu, cıvıl cıvıl geçecek. Ancak burada önemli olan kombin yaparken renkleri nasıl kullanmak gerektiği. Size tavsiyemiz tüm renkleri birbirine karıştırmak yerine tek bir baskın rengi ön plana çıkarmak ve diğer renkleri de ona uydurmak. Bir önemli...
  4. Pembe Renkli Ev Dekorasyonu Örnekleri

Pembe Renkli Ev Dekorasyonu Örnekleri

Modern Pembe Renkli Ev Dekorasyonu Örnekleri En Modern Pembe Renkli Ev Dekorasyonları Yepyeni Renkli Ev Dekorasyonu Örnekleri Ev dekorasyonu konusunda pembe ev dekorasyonundan yararlanmak istiyorsanız aşağıya koymuş olduğum modellere mutlaka göz atın derim. Birbirinden farklı pembe ev dekorasyonu örneklerini incelemeniz durumunda mobilyadan duvar dekorasyonuna; tablolardan aksesuarlara her...
  5. Mum Işığı Renkli Dekorasyon Ortamları

Mum Işığı Renkli Dekorasyon Ortamları

Mum Işığı Rengi İle Gelen Dekorasyon Farklı Mum Işığı Dekorasyon Ortamları En Yeni Mum Işığı Dekorasyonları Daha dinlendirici ve sakin dekor ortamları yakalamak istiyorsanız mum ışığı renginden yararlanarak istediğiniz odada bu renk ile aradığınız huzura kavuşabilirsiniz. Dekorasyonlarda bu senenin renkleri arasında yer alan mum ışığı dekor ortamları her türlü eşya modeli ve dekor çeşidi ile...

Sayfayı Paylaş