gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Yengeç burcunun dekorasyon zevki için buraya meleklerim

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

[TABLE] [TR] [TD]
    [/TD]
    [TD][/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]

[TABLE]
    [TR]
    [TD]
    [/TD]
    [TD]
    [/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    Burçlara göre dekorasyon
    İkizler burcu dekorasyon önerisi

Yengeç burcu deyince aklıma birşey gelmiyor. Hiç yengeç tanıdığım yok sanırım. Demek kş yengeç burçları ile anlaşamıyorum. Ama yengeç burcu için dekorasyon önerileri ni görünce çok beğendim. Renk zaten benim rengim. Bakalım zaten siz de beğenecek misiniz?

Opal rengi kişilikleri ile uyumludur. Deniz yeşili, gümüş ve altın da tercih ettikleri renkler arasındadır. Burçlar içinde en çok evini seven onlardır. Yemek yemeyi sevdiklerinden mutfak ve yemek odasını da severler. Yengeçler yaşadıkları evde sakinlik ve huzur ararlar. Evlerinde ipek yastıklar kullanırlar. Kadifeler, pastel tonlar, inci beyazı, gümüş renkli objelerle dolu bir dekorasyonu tercih ederler. Ev aksesuarlarının kullanışlı, kolay temizlenen ve rahat olması onlar için oldukça önemlidir...

Yengeç burcunun dekorasyon zevki için buraya meleklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yengeç burcu dekorasyon tercihi

Yengeç burcu dekorasyon tercihi

Benim burcum evet katılıyorum çok karışık incik boncuklu olmayacak benim evim renk tonları birbirine uyumlu olmalı :) Burçların içinde ev ve dekorasyona en meraklı olan burç yengeç burcudur.yengeç burcundaki kişiler bu konuda kararlı ve oldukça yaratıcıdır.karmasık şeyleri hiç sevmezler.bu yüzden de beyaz ve gümüş sade renkli mobilyalar onlar için idealdir. küçük dokunuşlarla evin her...
  2. Boğa burcu meleklerin dekorasyon zevki

Boğa burcu meleklerin dekorasyon zevki

Burçlara göre dekorasyon Boğa burcu dekorasyon önerisi Bildiğim kadarıyla boğa burcunun karakteristik özellikleri arasında uyumluluk var. TAnıdığım tüm boğa burçları uyumlu insanlar. Bazen inatları da tutuyor tabiki. Ama konumuz boğa burcunun karakteri değil dekorasyon zevki. Buyrun meleklerim boğa burcu için dekorasyon önerileri; Boğa Burçları konfordan ve tanıdıkları çevrelerde...
  3. İkizler burcu melekleri için dekorasyon. Buyrun melekler

İkizler burcu melekleri için dekorasyon. Buyrun melekler

Burçlara göre dekorasyon İkizler burcu dekorasyon önerisi İkizler burcunu nasıl bilirsiniz diye bana sorarsanız ikizler burcu melekler bana kızmasın ama biraz tutarsız buluyorum. Benim tanıdığım ikizler çok sabit fikirli değil bir gün kızdığını diğer gün sevebiliyor. Ama onun dışında çok iyi bir sırdaşlar, çok pratik insanlar. Bakalım ikizler burcunun dekorasyon zevki nasılmış? Çok...
  4. Başak burcunun dekorasyon zevki burda

Başak burcunun dekorasyon zevki burda

Burçlara göre dekorasyon Başak burcu dekorasyon zevki Başak burcu bir arkadaşım var. Kendisi mütevazi bir insandır, çok severim. Başak burcu denilince aklıma titizlikleri geliyor. Ben çok titiz biri olmadığımdan iyiki eşim başak değil:) Buyrun meleklerim başak burcu için dekorasyon önerileri; Hassastırlar. Her şeyin yerli yerinde olmasını isterler. Bu nedenle onlar için klasik tasarımlar...
  5. Oğlak burcunun dekorasyon zevki için burdan meleklerim

Oğlak burcunun dekorasyon zevki için burdan meleklerim

Burçlar göre dekorasyon önerisi Oğlak burcu dekorasyon önerisi Çevremde çok oğlak burcu yok. O yüzden kişiliklerini pek bilmiyorum. Ama dekorasyon zevkini beğendim. Çünkü siyahı bende severim. Buyrun meleklerim oğlak burcu dekorasyon önerileri. Oğlak Burcu’nda doğanlar her zaman bilinçli hareket ederler. Asla acele etmezler, ama her zaman tam vaktinde orada olurlar. Siyah, kahverengi, haki...

Sayfayı Paylaş