gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rezene çayı nasıl yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

rezene çayı nasıl yapılır ? Bu hususta yardım rica ediyorum. Balgam söktürücü ve gaz için kullanılıyor ama doğru yapılım ve demlenim şekli nasıldır?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

rezene çayı nasıl yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zerdeçal çayı nasıl yapılır

zerdeçal çayı nasıl yapılır

Zerdeçal çayı nasıl yapılır ? Zerdeçal çayı yapmak istiyorum ama yapmayı beceremedim heralde. daha doğrusu bilmiyorum bu çayı nasıl yapıyoruz ? Yapılışında nelere dikkat etmemiz gerekiyor kızlar ?
  2. Kudret Narı Çayı Nasıl Yapılır ?

Kudret Narı Çayı Nasıl Yapılır ?

Kudret Narı Çayı Nasıl Hazırlanır Kudret Narı Çayı Yapılışı Kudret Narı Çayı kıllanımı Alternatif tıp tedavisinde kullanılan şifalı bitkilerden biri olan kudret narının çayının nasıl yağıldığı ile ilgili bilgilerimiz şöyle melekler :) 1.Yaprakları yıkayıp, bıçak ile ufak parçalar halinde doğrayınız. 2. İki bardak dolu su içine, 6 tatlı kaşığı dolusu doğranmış yaprağı ilave ediniz. 3....
  3. Ender Saraç'tan Rezene Çayı Tarifi

Ender Saraç'tan Rezene Çayı Tarifi

Ender Saraç rezene çayı rezene çayı tarifi yağ eritici rezene çayı tarifi Sevgili melekler, bu yazımızda vücudunuzda biriken yağları parçalayıcı özelliği olan , diyetinize yardımcı bir bitkisel çay tarifi veriyoruz. Tarif Dr.Ender Saraç'tan.. :) ENDER SARAÇ'IN VÜCUT YAĞLARINI ERİTEN ZAYIFLAMA ÇAYI TARİFİ Ender Saraç rezene çayını sabah akşam için ve yağlardan kurtulun. Malzemeler 2...
  4. Sütlü Zencefil Çayı nasıl yapılır

Sütlü Zencefil Çayı nasıl yapılır

Kızlar sizden biliyorsanız benimle Sütlü Zencefil Çayı tarifini paylaşmanızı rica ediyorum nasıl yapılıyor bu Sütlü Zencefil Çayı lütfen yazın bana
  5. Hamilelikte rezene çayı içilir mi?

Hamilelikte rezene çayı içilir mi?

Mrb Hanımlar, Ben 1,5 Aylık hamileyim. düşük riskim olduğu için sürekli yatmam lazm. 10 gündür yatıyorum.uyku problemimde war uyuyamyorum we artk bunalıma grmek üzereym. Bir arkadaşım REZENE ÇAYI içmemi tafsiye etti. Hem Rahatlatıp hemde uyku yapıyormuş. Rezene çayı ile blgisi olan war mı? Benim durumumdaki brinin içmesi doğru mu ?

Sayfayı Paylaş