Rio Bravo

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

 1. rio restaurant antalya
  212 - 292 92 69

  Faks : 212 - 292 92 70

  Yer : Beyoğlu

  Adres : İstiklal cad. No: 303 Beyoğlu

  Ücret : TLTL

  Kredi Kartı : Visa-Master

  Park : YOK

  Web : Rio Bravo Restaurant & Cafe
  Rio Bravo

  1999 yılından itibaren İstiklal Caddesi üzerinde Beyoğlunun tarihi binalarından, ayrıca Mehmet Akif Ersoyun da yaşadığı Mısır apartmanında müşterilerine en iyi hizmeti vermek için devamlı yenilenmekte ve çalışmakta...

  Kapasitesi 250 kişilik olan mekanda özel günlerinizi kutlayabilir ve arkadaşlarınızla hoşça vakit geçirebilirsiniz.
  Pazartesi hariç diğer günlerde canlı Latin müziği eşliğinde eğlenebilir, ayrıca özel dans pistinde dilediğiniz gibi dans edebilirsiniz...

  Mekan açılabilir camlarıyla İstiklal Caddesiyle bütünleşmekte, ferah salonuyla sizleri günün stresinden uzaklaştırmakta ve size özel köşeleri ile eğlencenize eğlence katmaktadır.
  Hafta içi 11.00-2.00 hafta sonu 11.00-4.00e kadar hizmet vermekte olan Rio Bravo da Mexican, American ve İtalyan mutfağının en leziz pizzaları, spaghettileri ve fettuccinelerini tadabilir, saat 11.00-15.00 arası menülerden seçtiğiniz bu leziz yiyeceklerde indirimli özel öğle menüsünden faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra geniş ve zengin barında dilediğiniz içeceği yudumlarken müzik eşliğinde eğlenebilirsiniz.
  Beyoğlu keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz ve sevdiklerinize yaşatabileceğiniz en doğru adrestir Rio Bravo....

  Beyoğlunda İstiklal Caddesi üzerindeki belki de en dikkat çekici restaurant RİO BRAVO. Zengin dekorasyonu ve ilgi çekici atmosferi ile misafirlerini büyülüyor. İstanbulun popüler mekanlarından biri olan RİO BRAVOda; cafe, bar, restaurant, dans ve canlı müzik hizmetlerinin hepsi bir arada. RİO BRAVO girişinde Chicago publarını andıran tarzı ile yıllardır Beyoğlunda ki seçkin müşterilerine hizmet vermekte.
  Mönüsü, dekoru ve tarzıyla uyum içinde, Meksika ve Amerikan yemeklerinden oluşuyor. RİO BRAVOda öğle yemekleri için çalışanlar düşünülerek "özel öğlen mönüsü" hazırlanmış.
  Cuma ve cumartesi günleri, 21.30-01.30 saatleri arasında Çiko ve Grubunun canlı müziği eşliğinde hem yemeğinizin tadını çıkarabilir hem de Latin müziğinin coşkusuna kendinizi teslim edip dans edebilirsiniz.

  Rio Bravo`da Pazartesi günleri, hariç her gün canlı müzik keyfi sizlerle...

Sayfayı Paylaş