gebe
  1. frikxxx

frikxxx Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Rodınhııls 2010 yaz

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında frikxxx tarafından paylaşıldı.

Rodınhııls 2010 yaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Topshop 2010 ilkbahar-yaz

Topshop 2010 ilkbahar-yaz

İlginç tanıtım ve ilginç tasarımları ile topshop a bir gözatalım kızlar :tik: x
  2. 2010 Yazının Makyaj Trendleri

2010 Yazının Makyaj Trendleri

2010 yazının trendleri Havalar ısınıyor yaz geliyor artık....Bu yılın ilkbahar-yaz makyaj modası da yavaş yavaş ortaya çıkıyor...2009 İlkbahar Yaz trendleri, P&G Beauty’nin her sezon moda akımlarını belirleyerek hazırladığı Trend Raporunun son sayısında yer alıyor. P&G Beauty’nin trend raporuna göre, 2009’un en önemli trendlerden biri olan Abyss’de; doğaya, özellikle de suya...
  3. Herry 2010 Yaz Koleksiyonu

Herry 2010 Yaz Koleksiyonu

Ünlü marka Herry'nin birbirinden şık kıyafetlerden oluşan 2010 yaz koleksiyonunu beğeninize sunuyorum kızlar... İnanın ben şu güzel şu güzel diye seçim yapamadım bana göre hepsi birbirinden şık ve güzel kıyafetler bakalım siz neler düşünüceksiniz :tik: Özellikle buna bayıldım çok şık öyle değilmi :)
  4. 2010 yazında tropik desenler

2010 yazında tropik desenler

Melişlerim 2010 ilkbahar yaz kreasyonlarında gözümüze çarpan detaylardan biride tropik desenler oldu.Özellikle Alexander McQeen Prenda,Maison Martin Margela Ve Marc Jasobs koleksiyonlarında egzotik tasarımlara fazlasıyla yer vermiş.:D işte melişlerim buyurun umuarım beğenirsiniz:D

Sayfayı Paylaş