gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Rujunuz Tehlike Saçıyor mu ?

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ruj kurşun rujda kurşun testi

Korkunc ama gercek melekler, aşağıda nasıl yapacağınızı anlatacağımız kurşun testi , kullandığınız rujun kurşun ihtiva edip etmediği konusunda sizi bilgilendiriyor. Günün modası diyerek kullandığımız birbirinden güzel rujlar ne yazık ki kansere davetiye çıkarıyor. Üstelik bir hayli ünlü olan dev markalarda bile kurşun bulunmuş. Biz bu markaları söylemiyoruz, test edin , görün...

1. Elinize biraz ruj surunuz.
    2. 24-14 ayar altin bir yuzugu ruja surtunuz.
    3. Icinde kursun var ise rujun rengi siyaha doner.

Kursun icerigi arttikca kanser riski de artar. Ozellikle kalici rujlara dikkat edin. Nedeni kursunun miktaridir.

Rujunuz Tehlike Saçıyor mu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kokulu kalem ve silgiler tehlike saçıyor

Kokulu kalem ve silgiler tehlike saçıyor

Kokulu kırtasiye malzemelerindeki çözücülerin sağlığa zararlı olduğunu belirten uzmanlar, anne ve babaları çocuklarına kokulu kalem ve silgi almamaları konusunda uyardı. ANKARA - Çocukların çok sevdiği kokulu kalem ve silgiler tehlike saçıyor. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Recep Akdur, aileleri kokulu kalem, silgi, yapıştırıcı, resim...
  2. Ruj

Ruj

Kadının dudağına ruj sürmesi tatlı dilli olmasına, eşine kompliman yapmasına, Erkeğin dudağına ruj sürmesi sözde riyakarlığa, yadırganılan söz ve davranışa delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Dudak.)Rüyada bir kadını ruj sürerken veya yüzüne makyaj yaparken görmek, yakında güzel bir sürprizle karşılaşılacak demektir. Rüyada bir kadını ruj sürerken görmek, yakın bir zamanda güzel bir olayla...
  3. Tehlike

Tehlike

Rüyada kendinizi büyük bir tehlike içinde görmek, son zamanlarda ailenize musallat olan talihsizliklerin artik son bulduguna, bundan sonra korkacak bir sey kalmadigina yorumlanir.Rüyada tehlike içinde olduğunu görmek; herşeyinizi kaybedip çok kötü bir duruma düşmeye işarettir
  4. Süs havuzları mikrop saçıyor

Süs havuzları mikrop saçıyor

mikrop resmi mikrop resimleri mikropların resmi mikropların görünüşü Dezenfekte edilmeyen süs havuzlarındaki suyun kulak, burun, boğaz enfeksiyonları ile sarılık, tifo, kolera gibi bulaşıcı hastalıklara neden olabileceği belirtildi. Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dahiliye Uzmanı Dr. Ünal Polat, çocukların serinlemek için girdiği süs havuzlarının mikrop saçtığını, belirtti. Dr....
  5. Oyun Hamuru Hastalık Saçıyor..Dikkat!!

Oyun Hamuru Hastalık Saçıyor..Dikkat!!

Ben nedense hiç sevemdim bu oyun hamurlarını.Boş boşunada sevmemişim baksanıza hastalık saçıyormuş.Bu oyun hamurlarından çocuğuma almadım ve bu yazıdan sonra asla almam artık...Buyrunuz meleklerim.... Oyun Hamuru Hastalık Saçıyor Sağlıksız Oyuncaklar!!! İlköğretim birinci sınıflar ve anasınıfı öğrencilerinin en çok kullandığı kırtasiye malzemelerinden boyalı oyun hamurları tehlike...

Sayfayı Paylaş