gebe
  1. gülçin90

gülçin90 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Rüya-Yorumlarınızı beklerimmm..

Konu, 'Dini sorularınız ve cevapları' kısmında gülçin90 tarafından paylaşıldı.

Merhabalar; Erkek arkadaşım rüyasında kendini askeriyede görmüş. Asker olarak. Askerliğini yaptı kendisi 28 yaşında. Ve herkez banyo yapıyormuş. cuma günü banyo günleriymiş ama ona çarşamba günü yapcaksın denilmiş. Çarşamba yapcakmış çeşmeyi açmış ve kum akıyormuş çeşmeden. Bir tane askerde herkeze nasip olmaz bu falan demiş gülerek. Çok şanslısın falan demiş. İyi bir şey olduğunu söylüyormuş yani rüyasında çeşmeden kum akmasının. Ve tam o sırada ben aradım. Rüyası sonlandı:))) Yorumunu çok merak ediyorum bana bağlı olan bir şey olabilrmi?? Yorumlar mısınız lütfenn?????

Rüya-Yorumlarınızı beklerimmm.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. F Harfi Rüya Yorumları

F Harfi Rüya Yorumları

rüyada fare öldürmek rüyada fare yemek kapanı görmek rüya tabirleri öldürmek pişirmek FAKİRLİK : Rüyada fakir olduğunuzu görmek sıkıntı ve üzüntüye işarettir. Bu rüya bazen de tamamen tersi şekilde mutluluk ve maddi refah olarak yorumlanır. FARE : Aile ve iş hayatınızda bazı sorunlar yaşayacaksınız. Sahte arkadaşlarınız ve düşmanlarınız var. Fare, fesat bir kadına da işarettir. Çok fare...
  2. K Harfi Rüya Yorumları

K Harfi Rüya Yorumları

rüyada kuş öldürmek rüyada küs olduğun birini görmek silahla kovalanmak konuşmadığın birini görmek kavgalı olduğun KABUS : İş hayatında zarara uğrayıp başarısızlıklarla karşılaşacaksınız. Yediklerinize dikkat edin. KAÇMAK : İstikrarlı ve azimli bir şekilde çalıştığınız takdirse iş hayatınızda yükseliş kaydedeceksiniz. KAFA : Güzel ve şekli düzgün kafalar görmek, ünlü ve önemli...
  3. rüyamı yorumlar mısınız?

rüyamı yorumlar mısınız?

ben sürekli gireceğim sınavdan yüksek aldığımı ve istediğim liseyi tutturduğumu görüyorum. sizce nedir bunun yorumu ?
  4. rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim ..

rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim ..

kızlar dün rüyamda kendimden yaşça büyük (babamdan da büyük diyeyim düşünün artık) biriyle evlenmiş olduğumu gördüm hatta sadece aynı yatakta yanyana yattık ama ben o adamdan nefret ettiğimi evden kaçmak istediğimi anneme söylüyordum çok acaipti. bi açıklama yaparsanız sevinirim
  5. rüyamı yorumlar mısınız

rüyamı yorumlar mısınız

merhaba abla. size bir rüyamı anlatıcam biraz dini olduğunu düşündüğümden soruyorum uyuyodum birden hertaraf karar o an konuşamadım.gözümü açamadım hareket edemedim 2-3 dk öyle kaldım sonra uyandim bana anlamını söylermisiniz

Sayfayı Paylaş