Rüyada kocam beni aldatıyordu yorumu nedir?

• Konbuyu başlatan Turkan_sorayy33
  • Başlangıç tarihi
T

Turkan_sorayy33

Forum Okuru
Rüyada kocam beni aldatıyordu yorumu nedir?

Rüyada kocasının aldatması melek kadınlar kulübü rüyada kocanın aldatması forum'da.​

Kızlar dün rüyamda kocamın beni aldattığını gördüm çok gerçekçi ve çok kötüydü. Bir kadını eve getiriyor ve beni evden kovuyordu. Rüyada kocasının aldatması ne demek bilen var mı? Bu rüyadan aylar geçse de çıkamam herhalde şüphe duyurur insana böyle rüya valla. Rüyada eşim beni aldatıyordu bu rüyadan ne anlam çıkar?

images (13).jpeg

Merhabalar
Rüyalar bazen gerçek gibi yasaniyormuscasina oluyor değil mi? Rüyada kocasının aldattığını görmek yorumunu da yapalım hemen dilerseniz. Bu rüyayı gören eğer bekar ise maddi kayiplar yaşayacak yorumu çıkarılmış. Ama rüyayı gören evli ise eşinden sakladigi bir sırrı olduğuna yorumlanır. Böyle bir rüya karşısında eğer önemli bir sırrınız varsa bunu eşinizle paylaşmak en hayırlısı olacaktir. Sizden duyması öğrenmesi daha iyi olacaktır bazı şeyleri. Bu sıralar kendinize dikkat edin. Rüyada eşinizin sizi aldatması demek ailevi huzursuzluklara da işaret edebilir bazı yorumculara göre. Hata yapmamaya günah işlememeye karşı dikkat edin lütfen.

Dilerseniz aşağıdaki linkten "rüyada ölmüş eşini görmenin tabiri ile ilgili bilgiler" yazımızda konu başlığı ile ilgili yorumu görebilirsiniz.

Geri