gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rüyada sevdiği kişiyi görmek ne demek

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sevdiğin kişiyi rüyanda görmek rüyada sevdiğinizi görmek rüyanda sevdiğin kişiyi görmek

Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, rüya tabirleri konularımıza bir yenisini daha ekliyor ve bu yazımızda rüyada sevdiği kişiyi görmenin tabiri nedir diyen arkadaşlarımız için, rüyada sevdiğini görmenin tabirini paylaşıyoruz.

Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, bekarlar için mutlu bir karşılaşma demektir, güzel bir evliliğe yorumlanır.

Rüyada eski sevgili'yi görmek ise uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine; evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa işarettir.

Rüyada sevgiliyi görmek; güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza yorumlanır.

Sevgili ile gezmek; muradınıza ereceğinize, kavga etmek; evleneceğinize işarettir.

Bazen de, rüyada sevgilinizi görmek, sevgilisi olanlar için ayriliga, olmayanlar için yeni bir sevgili edinecegine isarettir.

2. gunel qarayev

gunel qarayev Forum Okuru

1. ben sevgilimi deyil sevdiyim adami gormusem

3. hayat sensiz hecdir

hayat sensiz hecdir Forum Okuru

4. aksmeleyi

aksmeleyi Forum Okuru

Rüyada sevdiği kişiyi görmek ne demek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyada Hacı Görmek Ne Demek ?

Rüyada Hacı Görmek Ne Demek ?

Rüyada Hacı Görmek Rüyada Hacı Görmek Ne Demek Sevgili melekler, bu yazımızda rüyada hacı görmenin ne anlama geldiği konusunda sizleri bilgilendireceğiz :) Hac ibadetini yerine getirmiş, yüzü nurlu, iş ve sözünde orta yolu tutan birini görmek sevince delalet eder. Rüyada hacı görmek güzel söz işitmek demektir. Hacı olduğunu görende hiç beklemediği bir yerden kısmeti var demektir....
  2. Rüyada sevdiği kişiyi görmek

Rüyada sevdiği kişiyi görmek

Rüyada sevdiği kişiyi görmek ne anlama geliyor kızlar rüyamı bu sayfadan yorumlayın
  3. Rüyada sevdiği kişiyi görmek ne anlama geliyor

Rüyada sevdiği kişiyi görmek ne anlama geliyor

Selam arkadaşlar acaba aranızda Rüyada sevdiği kişiyi görmek ne anlama gelir bilen var mı? rüya tabirinden anlıyan varsa rüyayı yorsun lütfen
  4. rüyada para görmek ne demek

rüyada para görmek ne demek

Rüyamda bol miktarda paranın içinde oturduğumu gördüm, off ne güzel bir rüyaydı, uyandığımda hala etkisindeydim :D Ne anlama geliyor acaba rüyada para görmek ?
  5. rüyada sevdiğini görmek ne demek

rüyada sevdiğini görmek ne demek

Rüyamda sevdiğim çocuğu gördüm.Şu an uzakta olduğundan rüya çok güzeldi. Uyandığımda tekrar uyumaya çalıştım onu tekrar görmek için ama nafile...Ne anlama gelir bu rüya ?

Sayfayı Paylaş