gebe
  1. solenzara

solenzara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

rüyama yorum!

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında solenzara tarafından paylaşıldı.

Sevgilimle ayrıydık rüyamda ama ikimiz de üzülüyormuşuz bundan dolayı. Sonra beni görmeye gelmiş, bilmediğim bir evdeydim orası benim evimmiş. Kapıyı açıyordum,yağmur yağıyordu ıslandım diyordu ama yağmur yağdığını ben farketmemişim,o geldiğinde pencereden bakıyorum,deli gibi yağmur yağdığını görüyorum şaşırıyorum. İÇeri alıyorum onu.
    Sonra karşılıklı deli gibi ağlamaya başlıyoruz.Ondan sonra sarılıp barıştık. uyuduk.

hiç bir mana veremedim..

rüyama yorum! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hz Ali'nin Rüya Yorumu

Hz Ali'nin Rüya Yorumu

dini rüya tabirleri dini rüya yorumu yorumu Ashabtan (Peygamberimizin arkadaşları) Abdullah oğlu Cabir bir rüyasında, büyük ineklerin küçük inekleri sağdığını, hastaların sağları ziyaret ettiğini, kuru bir çay kenarında yemyeşil bahçeler bulunduğunu, minberde (camilerde imamın hutbe okuduğu yer) koca koca putlar durduğunu gördü. Bu, sıradan bir rüyaya benzemiyordu. Bunun önemli bir mesajı...
  2. E harfiyle başlayan biçok rüyanıza yorum bulacaksınız!!!

E harfiyle başlayan biçok rüyanıza yorum bulacaksınız!!!

rüyada ekmek paylaşmak rüyada ekmeği paylaşmak ekmek ıslatmak et ekmeğini ECZANE Rüyada bir eczaneye girmek hayatınızda ciddi değişiklikler olacak demektir. İlaçlarla dolu böyle bir yere girmek maceraya atılmak olarak ta yorumlanır. Bir eczaneye girip, ilaç almak erkekler için iftiraya uğramak anlamındadır. Genç bir kadın için ise, yabancı erkeklerle arkadaşlıklardan zarar geleceğine...
  3. Aldatmakmi? Lütfen bu rüyaya bir Yorum???

Aldatmakmi? Lütfen bu rüyaya bir Yorum???

Merhabalar.Rüyamda bizim isyerinde calisan bir oglanin koluna girdigimi gördüm hemde kocamin ve ailesinin gözü önünde ve kendimi cok güvende hissetmisim sonra geri dönüyorum o yere ve esimi bulamiyorum, oglan sürekli rüyama giriyor,ve acik söylemem gerekirse kocamda onu kiskaniyor ve ailesiylen cok kavgalar yaptim.Birisi bu rüyayi yorumlarsa cok sevinirim?
  4. Rüya yorumu olarak fikrinize ihtiyacım var

Rüya yorumu olarak fikrinize ihtiyacım var

Melekler yaa aklıma çok takıldı geçen gece gördüğüm rüya.. Karnımı yarıyorum güya tam göbek deliğinin altında kocman bir yarık oluo içine bakıyorum pişmiş yumurta var sarı beyaz öle mal mal bakıyorum biraz araştırdım şunları buldum.. Rüyada kendi eliyle karnını yarıp içine bir takım şeyler doldurduğunu görmek, haram mala haris olmağa, yardığı karnından bir takım şeyler çıkardığını...
  5. rüyama yorum yaparmısınız lütfen çok önemli..

rüyama yorum yaparmısınız lütfen çok önemli..

merhaba...ben rüyamda 6 ay önce vefaat eden dedemi gördüm,takım elbiseli,temiz ve çok dinç görünüyordu gelip benim dizime yattı ve benden simit istedi..dedemin benden simit istemesi ne anlama geliyor acaba bilen varsa lütfen yardım edermisiniz.teşekkürler.

Sayfayı Paylaş