gebe
  1. zelihaseyma

zelihaseyma Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8

...imkansızımsın...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında zelihaseyma tarafından paylaşıldı.

Hüzün yıldızları parlıyor yine gecemde, ne tarafa çevirsem başımı, bir SEN bakıyor bana…
    Ne zaman kahretse yüreğim, ağlamaya susasa ve ne zaman iki damla belirse göz bebeklerimde, bir SEN akıyorsun, sessiz çığlıklarıyla şehri uyandıran kaldırımlara…

‘ Ne zaman seni düşünsem’ desem yalan olur… Hep aklımdasın ya! Her saniye bir SEN daha çakılıyor aklıma…

Ellerimi her uzatışımda maviye umut dilenmek için, SEN batıyorsun avuçlarıma
    SEN bakıyorsun bir çocuğun gözlerinde, bir bebeğin kokusunda SEN kokuyorsun, bir SEN seviliyorsun onca yüreğin arasından…

Her şey SEN oluyorsun da, o kadar SEN, bir BEN olamıyorsun sevdiğim.. Bir benim gibi sevmeyi beceremiyorsun…

Her tohum ekişimde toprağa, birkaç gün sonra SEN filiz veriyorsun. Gittiğinde bir asma ekmiştim evimin önüne, gün geçtikçe büyüdü, çardak yaptım kendi kendime.. Şimdi kapımın tam önüne düşen bir dalı var, sanırım onu kesmeliyim. Çünkü kapımdan dışarı her adım attığımda bir SEN çarpıyor yüzüme…

Neden yağmurlara benzettim ki seni? Şimdi her yağmurda, SEN yağıyorsun bu koca kente…

Sana güneşim demeseydim keşke… Her sabah yatağıma SEN vuruyorsun penceremden…

Lanet olsun! Keşke Kalbim demeseydim sana… Şimdi her an SEN atıyorsun içimde…

SEN den kurtulmanın bir yolu yok mu yar? SEN imkansızsın… BEN imkansızlıklar denizinde cılız kulaçlar atıyorum hayata dair, boğuluyorum arada bir… Yine de kıyamıyorum sana…

Keşke, ‘Bu can seninle yaşıyor’ demeseydim sana. Şimdi her boğuluşumda SEN dirhem dirhem ölüyorsun, öldürüyorsun!

Yani her şey SEN oluyorsun da, o kadar SEN, bir BEN olamıyorsun sevgili… olamıyorsun!

Yaşayabilmen için benden gitmen lazım…
    Yaşayabilmem için benle olman lazım…

imkansızımsın

...imkansızımsın... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sen imkansızsın...sensizlik imkansız!

sen imkansızsın...sensizlik imkansız!

sen imkansızsın sensizlik imkansız aşk imkansız sen imkansızsın akor mp3 nota notaları
  2. "İmKanSız..."

"İmKanSız..."

Her zaman imkansizlari istedigimi biliyorum. Biliyorum da yine de vazgecemiyorum. Once hangisinden baslasam bilmiyorum. Sensizligimden mi, yalnizligimdan mi, yoksa bugulu gozlerimden mi? Hep kolay gibi gelirdi yalnizlik, tatmamistim ki! Hep kolay gibi gelirdi unutmak, AsIk olmamistim ki! Oysa sen SON NEFESIM. Oysa sen oyle acimasiz ogrettin ki bunlari... Oysa sen oyle yalniz biraktin ki......
  3. imkansızımsın

imkansızımsın

Sen benim “İmkansızımsın” demeseydin de, “Seninle her imkansıza göğüs gererim” deseydin… ...Belki tüm imkansızlıkları yok ederdim seninle… Söylemedin ki… Sen benimsin” demeseydin de “Ben sana aidim” deseydin… Başka yüreklerde olsan da varlığını hissedebilirdim, bana ait olan hep bende kalır diye… Söylemedin ki… “Senin için her zorlukla savaşırım” değil de; “Senden gelen...
  4. İmkansız .....!!

İmkansız .....!!

Senin İçin Yasak Dediler -YasakLar Çiğnenmek İçindir Dedim... Senin İçin İmkansız Dediler Önemli Olan İmkansızı Başarmak Dedim... Senin İçin Olmaz Dediler - Dünya da Olmayacak Şey Yok Dedim... Senin İçin Zor Dediler. - Kolay Olsaydı Değeri Olmazdı Dedim... Onda Bulduğun Nedir ki Dediler. Herkeste Arayıp Bulamadığım Dedim... Senin için O Ne Dediler. - Hayattaki Gülen Yüzüm Dedim......
  5. İmkansız...

İmkansız...

En nefret ettiğimm kelime bu İMKANSIZ hiç kullanmasak keşke yada hiç İMKANSIZ dediğimiz olaylar başımıza gelmese ama ben inanmıyorum arkadaşlar imkansız gördüğünüz hiçbirşey gerçekleşmedi mi hayatınızda??? UMARIM DİLEDİĞİNİZ HER ŞEY OLUR İMKANSIZLARINIZI ANLATIN BAKALIM İMKANSIZ OLSADA NASIL OLABİLİYOMUŞŞ :melek:

Sayfayı Paylaş