gebe
  1. bensude

bensude Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    102
    Ödül Puanları:
    0

rüyamda ikiz bebeğimin oldugunu görmek

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında bensude tarafından paylaşıldı.

kızlar hayır olsun rüyamda ikiz bebeğim vardı bir kız bir erkek ama çok şirindiler hatta eşime eline almış erkek olanı ve bebek gülüo bak diyorum aynı sana benzio gamzesi var sonra onlar büyüo falan karışıktı ama güzeldi yaklaşık 1 aydır hep rüyamda hamile oldugumu görüyorum sizce bunun anlamı nedir ?

2. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah yakında müjdeli haberi alırsın

rüyamda ikiz bebeğimin oldugunu görmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyada Bebek Emzirdiğini Görmek

Rüyada Bebek Emzirdiğini Görmek

rüyada bebek emzirdiğini görmek rüyada bebek emzirmek, tabiri, anlamı, açıklaması, ne demek, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Rüyada bir kadının kendi evladını emzirdiğini görmesi, evladının büyük mertebeye ve makama ulaşacağına işarettir. Bir kadının rüyada birisini emzirdiğini görmesi, dünya kapılarının ve sebeplerinin üzerlerine kapanmasına işarettir. Bu sütü...
  2. Rüyada dişli bebek doğurmak görmek

Rüyada dişli bebek doğurmak görmek

Rüyada dişli bebek doğurmak yada doğduğunu görmek ne anlama geliyor. Rüyamda bebeğin dişli olduğunu gördüm de ne demek ki bu merak ettim şimdi :S
  3. rüyada altın görmek....

rüyada altın görmek....

denzicim eşim rüyamda tam 58 tane altın görmüş içerisinde çeyrek yarım tam altın falan varmış bunu kendi memleketinde yaşayan akrabaları vermiş.. ne anlama geliyor acaba cevabın için şimdiden teşekkürler :)
  4. Rüyada evlatlık aldığını görmek

Rüyada evlatlık aldığını görmek

Rüyada üvey evlat görmek, çok sevip güvendiği, yakın bir dostu tarafından ihanete uğrayacak olması ile tabir edilir. Rüyada üvey evlat sevmek, üzüntü ve hayal kırıklığına düşmekten korunmaya işarettir. Rüyada üvey erkek evlat görmek, şans ve kısmettir. Rüyada üvey kız evladını görmek, büyük bir kar ve mükafat elde etmeye yönelik yatırımlar yapmaya işaret eder. Rüyada üvey evlat sahibi olmak,...
  5. Rüyada bebek ağlaması duymak

Rüyada bebek ağlaması duymak

Rüyada bebek görmek kadın için başarı, sevdiğiniz ile güzel muhabbete, izzet ve kuvvet sahibi eşe işaret eder. Bebek rüyası müjde ve sevinç ile güzel haberleri müjdeleyen mübarek ve hayırlı bir rüyadır. Bebek rüyaları kız veya erkek cinslerine göre farklı şekillerde tabir olunur. Erkek bebek rüyası, hayır ve saadet ve sevinç ile yorumlanır. Kız bebek rüyası kadın için hayırlı evlilik güzel...

Sayfayı Paylaş