gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rüyamda kara kedileri kovalıyordum lütfen tabir edin..

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar çok garip bir rüya gördüm.Rüyemde kara kedileri kovalıyordum.Normalde kediden de korkarım yani, bunun bir anlamı varmı acaba?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Rüyada Kara Kedi Kovalamak ne demek ne anlama geliyor..Rüyada kedi kovalamak iyiye yorumlanır, sizi çekemeyen birinin size zarar veremeyeceğine işaret eder.
    Ayrıca Rüyada kedi görmek güçlü önseziye sahip olduğunuzu ve güçlü ön sezilerinizin size yakınınızda bilmediğiniz, anlayamadığınız bir tehlikenin olduğunu söylemek ile tabir edilir.

Rüyamda kara kedileri kovalıyordum lütfen tabir edin.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. RÜya Tabİrlerİ

RÜya Tabİrlerİ

Rüyada Banlanmak : O Gün Bir Işinizin Ters Gideceğine Alamettir ... Rüyada Bir Foruma üye Olmak : Hayatınıza Hayırlı Bir Kapı Açılacağına Alamettir ... Rüyada Msn'e Girmek : Uzun Zamandır Görüşemediğiniz Bir Kişiyle Görüşeceğinize Alamettir ... Rüyada Site Kurmak : Elinizden Para Gideceğine Alamettir ... Rüyada Format Atmak : Hayatınıza Yeni Bir Soluk Geleceğine Alamettir ... Rüyada...
  2. Rüya tabiri

Rüya tabiri

Rüyada çam ağacı görmek rüyada çam görmek.Melekler bu gece rüyamda küçük bir saksıya çam ağacı dikmiştim yorumunu merak edip baktım ve sizlerlede paylaşmak istedim Rüyada çam ağacı görmek, şöhretli, yüce, asil, mal ve hayrı az, cimri ve hırsızların kendisine sığındığı bir adama yorumlanır. Rüyada çam ağacı görmek, uzun ömre de işarettir. Bir çam ağacı fidanı dikmek hay ırlı veiyibir işe...
  3. Rüyada Ölmüş Kedi Görmenin Tabiri Açıklaması Nedir ?

Rüyada Ölmüş Kedi Görmenin Tabiri Açıklaması Nedir ?

Rüyada Ölmüş Kedi Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Ölmüş Kedi Görmenin Tabiri Nedir Sevgili melekler, sizlerle en son paylaştığımız rüyada ölmüş fare görmenin anlamı konumuzun ardından rüyada ölmüş kedi görmenin tabirini merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için rüyada ölmüş kedi görmek ne anlama gelir açıklıyoruz... Rüyada Ölmüş Kedi Görmek iş veya eğitim yaşamınızda...
  4. rüyamda kara kedi gördüm çok kötüydü

rüyamda kara kedi gördüm çok kötüydü

Kızlar rüyamda kara kedi gördüm ve çok korktum.Kara kedi için hiç iyi demezler ama siz nasıl yorumlarsınız?
  5. rüyamda kara kedi gördüm :S

rüyamda kara kedi gördüm :S

Kocaman bir kara kedi gördüm rüyamda.Kara kediye pek iyi demezler ama rüyada ne demek onu da bilmiyorum.Yorumlarmısınız ?

Sayfayı Paylaş