gebe
  1. *gülüs*

*gülüs* Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    163
    Ödül Puanları:
    43

rüyamda serçem vardı :)

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında *gülüs* tarafından paylaşıldı.

rüyamda serçe kuşum vardı akıllı insan gibi beni anlıyor elime geliyor ne dersem yapıyodu çokta sewmiştim kuşu sessizce cik bile demiodu :) nedir acep denizim

2. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    canım serçe görmenin bir sürü anlamı vardır ama baskın olan bu rüya da çocuğa işaret olması ve cinsiyet olarakta erkek çocuğuna

3. *gülüs*

*gülüs* Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    163
    Ödül Puanları:
    43
    oğluşummu olacak amanın denizzimmm :)) ben erkek isterim ilk inşallah olur sana burdan tatlısı bile yollayacam olursa söz :D inşallah çıkar ağzın bal yesin hayatım :))

4. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah canım benim senin bebeğin olsunda tatlı falan sorun değil canım dualarım senle ve tüm hamiş olmak bebek isteyenlerjle

5. *gülüs*

*gülüs* Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    163
    Ödül Puanları:
    43
    denizim ***** çıktı yorumuna sağlık hamileyim :D bide oğlum olursa ermiş rüyada diyecem sana tatlınıda yollayacam :D:D

rüyamda serçem vardı :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. rüya yorumlayabilen var mıı ???

rüya yorumlayabilen var mıı ???

kardeşim kuzenim ve ben kartepeye gidiyorduk her yer bembeyaz kar mükemmeldir kayacaktık üçümüz etrafta insanlar vadı fakat gökyüzü karanlıktı etrafta karanlıktı çok etkilendim ve kardeşim kayarken uçurum vardı oradan düşüyordu :( onu kurtarmak isiyordum uçurumdan sadece kar gözküyordu ve dediğim gibi hava karanlıktı yanlış hatırlamıyosram bir de gözkyüzünde yıldızlar vardı yorumlayan bir...
  2. Rüyada Ölü Serçe GörmeninTabiri Nedir ?

Rüyada Ölü Serçe GörmeninTabiri Nedir ?

Rüyada Ölü Serçe Görmek Ölmüş Serçe Rüyada Görmek Sevgili melekler, rüyada ölmüş fare görmek tabiri konumuzdan sonra merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için bu kez de rüyada ölü serçe görmek ne anlama geliyor buyrun hep birlikte öğrenelim... Serçe öldürmek veya elinizde öldüğünü görmek; zarar göreceğinize işarettir.
  3. Rüyamda elimde bir sürü anahtar vardı

Rüyamda elimde bir sürü anahtar vardı

Merhaba. Rüyamda elimde bir sürü anahtar vardı ve önümde de bir kapı. Düşünüp durdum hangi anahtar bu kapının diye. Ama anahtarlar ışıl ışıldı..:)
  4. Rüya Görmeyen Var midir?

Rüya Görmeyen Var midir?

Kizlar ben esime hergun bir rüyami anlatiyorum. 5 yili doldurduk evliligimiz boyunca bi kere bile rüyasini anlatmadi cünkü hic görmedigini söylüyo. Sizde de varmi böyle rüya görmeyen koca hahaha Cok merak ettim :D:D

Sayfayı Paylaş