Rüyamı bana yorumlayana dua edecegim

ayminem

Yeni Üye
Üye
Rüyamı bana yorumlayana dua edecegim
Evet rüyamda küs oldugumuz biri kadının arkadaşını gördüm.bu kadınla aramızda normalde bişey yok ama arkaşaıyla küsüs diye buda benimle küs.bu kadını gördüm rüyamda.normalde bu kadınla tanışmıyorum bile ama insanlar böyle işte.günahları kendine.evet rüyamda bunlarla barışmıştık ve evlerinde oturuyoruz ama bunlar benim le pek konuşmuyolardı,söylediklerimi hiç dinlemiyorlardı.onların evinde tuvalete gidiyorduk ve tuvaletteleri çok pisti ve affedersiniz büyük kakamı yaptıgı gördüm onların tuvaletlrinde .evet b u kadar arkadaşlar yorumlarsanız çok sevinirimmm ve yorumlayan kişeye bol bol dualar ederim sevgiyle kalın arkadaşşlar

hmm yorumlayalım şimdi ;

Kişi rüyasında birisine küserse, güçlü duyguları sayesinde hayatında bir değişiklik yapacak demektir. Küsülen kimse ise kişiye yardımda bulunacaktır.

Rüyada pislik görmek, pislikle oynamak, haram yoldan elinize mal veya para geçecegine; at veya diger hayvan pislikleri görmek, kisa bir yolculuga çikacaginiza; pisligin bir yerinize bulastigini görmek, manasiz ve faydasiz islerle zaman harcadiginiza delalet eder. bak cok manasız seylerle ugrasıomussun ona gore:p:p

ama bak ruyalar tersınede cıkarmıs onuda unutmamalı...

tatlım sen iyi anlamamışın yazdıklarımı .gerçek hayatta küs bu kişi .küs olan bu kişiyi gördüm rüyamda .ayrıca pislik bir yerime bulaşmıyordu.inan okadar yogunumki işlerimi zor yapıyorum çalışan biri olarak .kaldıkı faydasız işlerle ugraşacak hiççç vaktim yok.vaktim olsada hadi ugraşmam herhalde.
Ama ben daha ciddi yorumlar bekliyorum

tatlım ya gercekte küs olan bırısı falan cıkmadı okadr baktım :S ama demekkı barışmıcanız tersıne cıkar derler ya..

Geri