gebe
  1. ayminem

ayminem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Rüyamı bana yorumlayana dua edecegim

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında ayminem tarafından paylaşıldı.

Evet rüyamda küs oldugumuz biri kadının arkadaşını gördüm.bu kadınla aramızda normalde bişey yok ama arkaşaıyla küsüs diye buda benimle küs.bu kadını gördüm rüyamda.normalde bu kadınla tanışmıyorum bile ama insanlar böyle işte.günahları kendine.evet rüyamda bunlarla barışmıştık ve evlerinde oturuyoruz ama bunlar benim le pek konuşmuyolardı,söylediklerimi hiç dinlemiyorlardı.onların evinde tuvalete gidiyorduk ve tuvaletteleri çok pisti ve affedersiniz büyük kakamı yaptıgı gördüm onların tuvaletlrinde .evet b u kadar arkadaşlar yorumlarsanız çok sevinirimmm ve yorumlayan kişeye bol bol dualar ederim sevgiyle kalın arkadaşşlar

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    hmm yorumlayalım şimdi ;
    Kişi rüyasında birisine küserse, güçlü duyguları sayesinde hayatında bir değişiklik yapacak demektir. Küsülen kimse ise kişiye yardımda bulunacaktır.

Rüyada pislik görmek, pislikle oynamak, haram yoldan elinize mal veya para geçecegine; at veya diger hayvan pislikleri görmek, kisa bir yolculuga çikacaginiza; pisligin bir yerinize bulastigini görmek, manasiz ve faydasiz islerle zaman harcadiginiza delalet eder. bak cok manasız seylerle ugrasıomussun ona gore:p:p

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    ama bak ruyalar tersınede cıkarmıs onuda unutmamalı...

4. ayminem

ayminem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tatlım sen iyi anlamamışın yazdıklarımı .gerçek hayatta küs bu kişi .küs olan bu kişiyi gördüm rüyamda .ayrıca pislik bir yerime bulaşmıyordu.inan okadar yogunumki işlerimi zor yapıyorum çalışan biri olarak .kaldıkı faydasız işlerle ugraşacak hiççç vaktim yok.vaktim olsada hadi ugraşmam herhalde.
    Ama ben daha ciddi yorumlar bekliyorum

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    tatlım ya gercekte küs olan bırısı falan cıkmadı okadr baktım :S ama demekkı barışmıcanız tersıne cıkar derler ya..

Rüyamı bana yorumlayana dua edecegim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. melekler bana dua edin

melekler bana dua edin

benim canım arkadaşlarım isten bir istegim var. yarın iş görüşmesine gidicem ne olur bana dua edin. işe gireblim dualarınızı eksik etemyin arkadaşlar gerçekten çok istiyorum çalışmayı
  2. Rüyada korktuğunuz zaman okunacak dua

Rüyada korktuğunuz zaman okunacak dua

gece rüyada korkmak rüyada şeytandan korkmak Rüya kötüye işaret olduğu yolunda kendisinde şüphe belirirse, hemen şu duayı okumalıdır: "Allâhümme innâ neûzü bike min ameli'ş-şeytani ve seyyiâti'l-ahkâm." "Allah'ım, şeytanın şerrinden ve rüyanın kötüsünden sana sığınırız." İster hayra, ister şerre işaret olsun, korkutan rüyalardan sonra umumiyetle şu duâ okunmalı,...
  3. güzel rüya görmek için okunacak dua

güzel rüya görmek için okunacak dua

güzel rüya görmek için dua güzel rüya görmek için okunacak dua okunan kötü görmemek okunacak ruya gormek icin okunan güzel rüya görmek için okunacak dua “Allahümme inni es'elüke ru'yen salihaten sadıkaten gayra kazibetin nafietin gayra dârrin” :dilektut: "Allah'ım! Senden doğru, iyi ve yalan olmayan, faydalı olup zararı olmayanı göstermeni diliyorum." AlInTI Ben arada bir...
  4. Rüyanızı bana anlatabilirsiniz

Rüyanızı bana anlatabilirsiniz

rüya tabiri rüya tabirleri rüya yorumları hakkında genel bilgiler burda melekler melekler mekanı sakinlerinin dikkatine sevgili arkadaşlarım görmüş olduğunuz rüyaların ne anlam geldiğini merak ediyorsanız bana başvurabilirsiniz...fakat öncelikle açmış olduğum rüya nedir konusunu okuyun rüyanızın rahmani mi şeytani mi nefsani mi yoksa günlük hayatınızda gelişen olayların...
  5. Rüya Anlatana Karşı Yapılacak Dua

Rüya Anlatana Karşı Yapılacak Dua

Rüya Anlatana Karşı Yapılacak Dua varmış acaba hangi duadır ya da nasıl bir duadır lütfen yazın bana kızlar.

Sayfayı Paylaş