gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

Sabah duası

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

sabah duası allah’ım! Başlayacağımız bu yeni gün için sen'den hayırlar diliyorum ve bugünün içindeki şerlerden sana sığınıyorum,günah işlemekten,bir kuluna haksızlık etmekten, birisinden zulüm görmekten sana sığınırım ((((amin))

2. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    sabah duası allah’ım! Başlayacağımız bu yeni gün için sen'den hayırlar diliyorum ve bugünün içindeki şerlerden sana sığınıyorum,günah işlemekten,bir kuluna haksızlık etmekten, birisinden zulüm görmekten sana sığınırım ((((amin))

Amin
    Yarabbim bizi nefsimizin ve seytanin serrinden koru.
    Amin

Sabah duası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sabah sabah güzellik

Sabah sabah güzellik

Yine işe geç kaldınız çünkü çalan saatinizin sesini yine duyamadınız. Bir koşuşturma içinde ne yapacağınızı bilemiyorsunuz. Ilk işiniz banyoya gitmek oldu ama aynaya baktığınızda gördüğünüz manzaradan ürktünüz. Bir an önce kendinize gelmek için acele etmelisiniz. Yüzünüzü soğuk suyla yıkayın Uykunun izlerini silmek için yüzünüzü çok soğuk suyla yıkayın. Soğuk su yüzünüze renk getirecek....
  2. Sabah Duası

Sabah Duası

Sabah Duası nedir nasıl yapılır? Kızlar sabah uyanınca edielcek olan dua hangisidir ve anlamını biliyorsanız yazın lütfen.!
  3. Meleklerimize Sabah Duası

Meleklerimize Sabah Duası

sabah duası sabah kalkınca okunacak dua uyanınca okunacak dua Büyüklerimizin bir lafı vardır, '' Yer gök dua ile durur'' derler.:) Bu laf çok anlamlıdır melekler. :) Günümüzde insanların kötülüklerinden , fesatlıklarından ve fenalıklarından başımıza gelebilecek felaketler, Allah'a mümin kullarca edilen dualarla def edilir demektir. Gerçekten de duea etmek manevi dunyamızı ferahlatır,...
  4. sabah namazından sonra okunan dilek duası nedir?

sabah namazından sonra okunan dilek duası nedir?

Sabah namazlarından sonra bir dilek duası okunuyormuş, hem çok sevapmış hem de etkili. Acaba bileniniz varmı sabah namazından sonra okunan dilek duası nasıl?
  5. Sabah Namazından Sonra Okunan Dilek Duası

Sabah Namazından Sonra Okunan Dilek Duası

dilek duası sabah namazı duası dilek duası bilgileri Sabah namazından sonra dilekleriniz için okunması oldukça faziletli olan dilek duası hakkın da sizlere gereken dini bilgileri ve dilek duasının okunuşunu paylaşıyoruz. Hakkınızda hayırlı olacak tüm dualarınızın kabul olması dileklerimizle... Sabah namazını kıldıktan sonra okuyabileceğiniz güzel bir dilek duası paylaşmak istiyoruz...

Sayfayı Paylaş