gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sabahları Ayak Tabanı Ağrısı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sabahları Ayak Tabanı Ağrısı ile uyanıyorum sizce bunun sebebi ne olabilir ne yapmalıyım lütfen acil yazın.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sabahları Ayak Tabanı Ağrısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayak bileği ağrısı nedenleri

Ayak bileği ağrısı nedenleri

Ramazan başladığından beridir ayak bileğimde bıçak ağrısı gibi bi ağrı var nedenleri nelerdir özellikle ayaklardaki ağrılardan bahsediyorum. Bilgi verir misiniz lütfen...
  2. Sabahları Ayak Tabanı Ağrısı Sebebi

Sabahları Ayak Tabanı Ağrısı Sebebi

Sabahları Ayak Tabanı Ağrısı Sebebi Sabahları Ayak Tabanı Ağrısı Nedenleri Merhaba Melek'ler, sizler için ve bizi ziyaret eden misafirlerimiz için, sabahları ayak ağrısı ve ayak tabanı ağrısı sebeplerini bu yazımızda konu alıyoruz. Sabah kalktığınızda topuğunuzun üzerine basmakta zorlanıyorsanız dikkat etmelisiniz Ayak tabanında acıya sebep olan en önemli rahatsızlık tendinitis veya...
  3. sabahları bel ağrısı nedenleri

sabahları bel ağrısı nedenleri

Kızlar özellikle sabahları bel ve sırt bölgemde ağrı oluyor. bu ağrıyı yaşayanlar var mı ne tavsiye ediyorsunuz ?
  4. Sabahları Karın Ağrısı Ve Ishal

Sabahları Karın Ağrısı Ve Ishal

Sabahları Karın Ağrısı Ve Ishal sebebi nedir ve nasıl tedavi edilmelidir bıktım artık bu sorundan kızlar:S
  5. Sabahları Karın Ağrısı Gaz

Sabahları Karın Ağrısı Gaz

Sabahları Karın Ağrısı Gaz sorunu yaşıyorum bu sorun için ne yapmamı önerirsiniz lütfen acil yardımcı olun:S

Sayfayı Paylaş