gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sabahları Karın Ağrısı Gaz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sabahları Karın Ağrısı Gaz sorunu yaşıyorum bu sorun için ne yapmamı önerirsiniz lütfen acil yardımcı olun:S

Sabahları Karın Ağrısı Gaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karın Şişkinlikleri ve Gaz

Karın Şişkinlikleri ve Gaz

Çoğu insan günde ortalama 14 kez gaz çıkarır. Karındaki gazı genelde kokusuz olan, karbondioksit, oksijen, nitrojen, hidrojen ve bazen de metan gazları oluşturur. Çoğu insan günde ortalama 14 kez gaz çıkarır. Karındaki gazı genelde kokusuz olan, karbondioksit, oksijen, nitrojen, hidrojen ve bazen de metan gazları oluşturur. Gazın hoş olmayan kokusunu ise kalın bağırsaktaki bakterilerin...
  2. Sabahları Ayak Tabanı Ağrısı

Sabahları Ayak Tabanı Ağrısı

Sabahları Ayak Tabanı Ağrısı ile uyanıyorum sizce bunun sebebi ne olabilir ne yapmalıyım lütfen acil yazın.
  3. sabahları bel ağrısı nedenleri

sabahları bel ağrısı nedenleri

Kızlar özellikle sabahları bel ve sırt bölgemde ağrı oluyor. bu ağrıyı yaşayanlar var mı ne tavsiye ediyorsunuz ?
  4. Sabahları Karın Ağrısı Ve Ishal

Sabahları Karın Ağrısı Ve Ishal

Sabahları Karın Ağrısı Ve Ishal sebebi nedir ve nasıl tedavi edilmelidir bıktım artık bu sorundan kızlar:S
  5. Hamilelikte karın ağrısı normalmi?

Hamilelikte karın ağrısı normalmi?

Hamilelikte karın ağrısının pek çok zararsız nedeni olduğu gibi daha ciddi nedenler de sayılabilir. Anne adaylarının karın ağrısına neden olabilecek faktörleri bilmeleri ve endişe verici olabilecek bazı belirtileri tanımaları önemlidir. Karındaki çok şiddetli olmayan kramplar ya da ağrılar hemen paniğe neden olmamalıdır. Bazen bu ağrılar biraz dinlenmeniz gerektiğini haber veriyor olabilir ya...

Sayfayı Paylaş