gebe
  1. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113

Sabir duasi.....

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında smiley tarafından paylaşıldı.

Coumuzun bazi anlarda su cümleyi söyleriz " Ah keske biraz sabirli ola bilsem, Allahim bana sabir ver" deriz. Iste Meleklerim, size bir sabir duasi. Efendimiz S.A.V okudugu sabir duasi....

Allah’ım!
    senden gelen herşeye razıyız ama biz aciz kulların dayanamıyoruz bize kaldıramayacağımiz yük yükleme....

Ey Merhametlilerin En Merhametlisi !

Sensin benim Rabbim !

'' Sen bu kulundan razı ol senin istemediğin şeyleri bize nasip eyleme. senin rızanı kazanabilmemizi Efendimize layık ümmet olabilmemizi nasib eyle bizlere ''

Amin

Sabir duasi..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cuma Duasi

Cuma Duasi

Lailahe illallah Cuma’nın sebebiyle, Muhammedün Resullullah gerek yüzün gölgesiyle dünya ve ahiret muradımı ver. Melekler duasıyla, Ya vedüdüm, entel maksudum, Kulhüvellahü ehad, bin bir kere ya samed, cennet kapılarını aç, benim günahımdan geç. Benim günahım varsada senin gibi halikim var. Muhammed Aleyhisselam dostum var. İlahi kabre vardığım gece lütfeyle, yalnız kaldığım gece...
  2. kimsesizlerin duasi.

kimsesizlerin duasi.

kimsesizlerin duasi.. Minik minik adimlar atar iken ben, bir elimden babam tuttu bir elimden annem.. Rabbim hep sev onlari ayirma rahmetinden, mahrum etme merhametinden.. Rabbim hep sev onlari ayirma cennetinden, cennetdede birbirimizden Simdi onlar uzakta ben uzaktayim, Allahim sen her kuluna hep en yakinsin.. Rabbim hep sev onlari ayirma rahmetinden, mahrum etme merhametinden.. Rabbim...
  3. Tövbe duasi

Tövbe duasi

tövbe duası bismillahirrahmanirrahim en iyi tövbe en etkili duası güzel tevbe Yaradan günahlarımı affetsin tövbelerimizi kabul etsin inşallah :) Her günahın affı için kalb ile tevbe etmek ve dil ile istigfâr etmek ve beden ile kaza etmek lâzımdır. Yüz kere tesbîh etmek yâni “Sübhânallah-il-azîm ve bi-hamdihi” demek ve sadaka vermek ve bir gün oruç tutmak çok iyi olur. “Sübhânallahi ve...
  4. Erkeklerin Duasi

Erkeklerin Duasi

erkek iştee.. duası da böle olur ancaa...:piha: Erkeklerin Duasi Elhamdürüsü ile kızlar sürüsü ile sabah birisi ile akşam birisi ile Aminnnnnnnnnnn.!! Allahım... karımı her türlü tehlikeden koru gerekirse ben tehlikeye atılayım onu hiç yorma gerekirse ben yorulayım o çalışmasın ben çalışayım o hasta olmasın ben olayım Allahım o...
  5. Dilek duasi

Dilek duasi

Yusuf tavaslinin tam dua kitabında okuduğum şeyi sizlerle paylaşmak istedim cuma günleri 100 defa ya Allah diye zikrederseniz muradınız olur

Sayfayı Paylaş