gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Saç Bakımı Nasıl Yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Saç Bakımı Nasıl Yapılır ? Selam kızlar sizden saçları sağlıklı yapan bir saç bakım önerisi maskesi de olabilir istiyorum yardım edin saçlarım berbat oldu

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Saç Bakımı Nasıl Yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yağlı saçlara bakım nasıl yapılır

yağlı saçlara bakım nasıl yapılır

erkek saç bakımı nasıl yapılır erkeklerde yağlı saçlar yağlı saçlar için ne yapılmalı yaqli saclar Limon şampuanı, yağlı saçlar için 5 yemek kaşığı dolusu ince kıyılmış ısırgan otu yaprağı yarım litre soğuk suya eklenir, kaynama derecesine kadarısıtılır, 15 dakika demlendikten sonra süzülür. Bu arada, 1 limonun suyu sıkılır. Ayrıca, 2 yumurta sarısı çırpılır. Limon suyu, yumurta sarısı, 5...
  2. Evde Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

Evde Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

saç bakımı nasıl yapılır sac bakimi nasil yapilir sac bakımı evde nasıl yapılır saç evde Saç bakımı için illa kuaföe gitmeye gerek yok evde kendinizde saç bakımı yapabilirsiniz nasılmı buyrun cevabı :tik: Saç bakımı yapmadan önce saç derinize göre şampuanınızı belirlemeniz gerekiyor. Eğer saçlarınız kepekliyse mutlaka kepek önleyici şampuanları kullanmalısınız. Röfle yaptığınız zaman...
  3. Kışın saç bakımı nasıl yapılır???

Kışın saç bakımı nasıl yapılır???

Soğuk hava, saç türlerinde olumsuz değişikliklere neden olur. Yağlı saçlar daha çabuk yağlanır, kuru saçlar daha çok kurur ve uçları kırılır. Bu nedenle kış aylarında saçlarımıza özel bakım yapmalıyız. Kışın saç bakımı için bitkisel maskelerden faydalanabilirsiniz. Yaptığınız bakımlardan yüksek performans alabilmek için aşağıdaki püf noktalarına dikkat etmenizi öneriyoruz. Saçlarınızı...
  4. Erkek saç bakımı nasıl yapılır

Erkek saç bakımı nasıl yapılır

erkek saç bakımı erkek saç bakım ürünleri Bir kadın sitesi olarak, bu yazımızda gerek üyelerimizin eşlerini, gerek ise bizi ziyaret eden beyfendi misafirlerimizi düşünüyor ve erkek saç bakımı konusunda bilgiler paylaşıyoruz Melek'lerim. Saçınızın sağlıklı olması için yapabilecekleriniz: - Günlük olarak pahalı olmayan bir Vitamin alın. - Saçınızı fazla taramayın. Sadece gerektiğinde...
  5. Kuru Saçların Bakımı Nasıl Yapılır

Kuru Saçların Bakımı Nasıl Yapılır

Merhaba hanımlar Kuru Saçların Bakımı Nasıl Yapılır bana önerilerinizi ve bakım bilgilerinizi istiyorum

Sayfayı Paylaş