gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Saç bandanası

Konu, 'Ören Bayan' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

saç bandanası bandanalı saç modelleri Saçlarımızın yüzümüze dökülmesini engellemek için takarız çoğu zaman. Bazen de beğenmediğimiz kulaklarımızı saklamak için... Yada kıyafetimizi tamamlasın daha şık görünelim diye aksesuar olarak takarız. sonuç ne olursa olsun, şimdi modellerini sunacağımız saç bandana modelleri, amacını aşıp size muhteşem şıklık katacak. :)

Ören bayanlar için. örgü saç bandı modelleri de çok hoş.

2. BaHaRR

BaHaRR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bazıları çok abartılı güzeller.......

3. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bazılarını çok beğendim bende evde çok takarım dışarda da bitane var leopar desenli onu takarım yerine göre:)

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
  5. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
  6. EmeL İdİL

EmeL İdİL Forum Okuru

ben çokkkkkkkkkkk beğendim ben de örüyorum ya o yüzden bakmıştım.çok güzeller yahuuuuu :D :)

Saç bandanası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saç ve saç dökülmesi

saç ve saç dökülmesi

Saçlarımız; beynimizi saklayan kafatasımızın herhangi bir travmayla karşılaşması halinde; bunun şiddetini en aza indirebilecek esnekliği sağlayan uzantılardır. Kafatası derimizi korur ve vücut ısımızı dengeler. İnsan saçı keratin denen bir proteinden oluşur. Keratin tırnakta da bulunan dayanıklı bir maddedir. Sosyal yaşamda ise;güzelliğimizi tamamlayan bir unsurdur.Bakımlı,parlak ve gür...
  2. saclarım

saclarım

selam melekler...ben palette il1 le sacımı actım üzerinede 2 kez loreal castingin bal köpüğü rengini sürdüm cok güzel oldu sacım dogal dalgalı oldugundan... ama saclarım yıprandı galiba eskısı gibi bakımlı degil cevredende farkediliyorr.saclarım yandı.ne yapmam gerekıyor caresı varmı fikri olanlar acil yardımm lütfenn
  3. saç

saç

saçım koyun yünü gibi kendim kestim bitarafı yamuk bitarafı uzun çok kötü kabarık kırık dolu iğren. napıcam
  4. Saçlarınızı Boyatırken Saçlarınızdan Olmayın !

Saçlarınızı Boyatırken Saçlarınızdan Olmayın !

saç boyatırken dikkat edilmesi gerekenler saç boyatırken nelere dikkat edilmeli Sevgili melekler, gerek saçların ağarmasından gerekse tamamen kişisel tercihlerden saçlarımızı boyatırız. Önemli olan moda olan renklerden ziyade tenimize uygun saç rengini tespit etmek ve onu uygulamaktır. Bu yazımzıda sizlere saç boyatırken dikkat edilmesi gerekenler konusunda bazı hatırlatmalarda bulunmak...
  5. Örgü Fiyonklu saç Bandanası(Açıklamalı)

Örgü Fiyonklu saç Bandanası(Açıklamalı)

örgü bandana modelleri, saç bant modelleri, örgü saç bantları Kış aylarında çok şık bir aksesuar olarak kullanabileceğiniz örgü bandana modelimizin yapılışı oldukça pratik... Fiyonklu olması ile ayrı bir şıklık katılan modelimizin açıklamalı yapılışına geçiyoruz. Şimdiden kolaylıklar dileriz. Yapılışı : Örgümüze YETMİŞBEŞ ilmek atarak başlayın.ON ALTI ilmek bir ters bir düz lastik...

Sayfayı Paylaş